Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egyet értetek Ricsivel? (SzJG...

Egyet értetek Ricsivel? (SzJG 6. )

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor ezt mondta Reninek Arnoldról:


"... én nem vágom ezeket a dolgokat, de azt mindig tudtam, hogy beléd van esve. Csak, tudod, az a furcsa ,hogy Arnold mindig úgy irányított téged , hogy neki legyen jó.Cortez meg úgy, hogy neked. És most neki rossz, ezért jött. Magasról tesz arra hogy neked most jó. Full önző. "


2012. júl. 27. 18:53
1 2
 1/14 Csoszi16 ***** válasza:
én egyet értek vele. hisz tény,hogy Cortez mindig azt tartja szem előtt,hogy jó legyen Reninek. betartja,hogy csak akkor találkoznak,ha már megtanult Reni, időben hazaviszi őt, és ha Reninek épp valami nagyon fontos dolga van,akkor háttérbe húzódik.
2012. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek, hiszen Cortez és Reni 1000-szer összejöhettek volna, ha Arnold nincs(pl. mikor Cortez Reninek nevezte a hajót), ezért én nem bántam mikor "kiírták". Én imádom Cortezt, és tényleg mindig az a számára a fontos, hogy Reninek jó legyen. I LUV Cortez! <3 Amúgy ajánlom neked az SzJG Facebook oldalát, ha még nem lennél fent! :)
2012. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Én is egyetértek vele. De lényegében Arnold is szereti, de ettől függetlenül önző.

fent vagyok facebookon a rajongói oldalon, azért köszi.

a 7. résztől már előre félek, remélem nem Reniék szakítanak :S


Team Cortez!

2012. júl. 28. 15:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%-osan egyet értek :) Team Cortez!!!
2012. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

még szép hogy egyetértek!:)

Ricsi a kedvencem a legőszintébb az egészben :))

2012. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is nagyon bírom!

:)

2012. júl. 30. 23:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek. Arnold mindig úgy irányította Renitens h neki jó legyen mindig magára gondolt.

Nincs nagy valószínűsége annak h Reni és Cortez szakítanak hisz erről szólt 5 könyv h ők szenvedtek...

I luv Cortez.<3

2012. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bius13 ***** válasza:
Persze! Én úgy gondolom,hogy pl amikor Cortez bunkó volt(Arnold miatt Renivel szerintem) akkor Arnold "elrabolta" Renit, hogy tűnjön jónak Cortez meg rossznak.
2012. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 S@jtfül ***** válasza:
47%
Naná! Teljesen igaza van! :) "Full önző" Arnold.
2012. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ez az idézet melyik részben volt? de am szerintem is igaza van ricsinek :)
2012. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!