Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egyet értetek Ricsivel? (SzJG...

Egyet értetek Ricsivel? (SzJG 6. )

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor ezt mondta Reninek Arnoldról:


"... én nem vágom ezeket a dolgokat, de azt mindig tudtam, hogy beléd van esve. Csak, tudod, az a furcsa ,hogy Arnold mindig úgy irányított téged , hogy neki legyen jó.Cortez meg úgy, hogy neked. És most neki rossz, ezért jött. Magasról tesz arra hogy neked most jó. Full önző. "


2012. júl. 27. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez a 6. rész Ketten-be volt benne. :)
2012. aug. 19. 13:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már Arnoldot!!!

Szerintem nagy egyéniség, jófej.

Nem tehet róla, hogy olyan lányba szeret bele, aki végig olyan fiút szeretett, aki sokkal menőbb nála. Reni végig úgy gondolta Edina vagy Viki mellett nem tud labdába rúgni, Arnold meg úgy, hogy Cortez mellett. 2 évig azt hallgatta, hogy Reni rajong Cortezért.

Ő nem ismeri igazából Cortezt, ahogy Cortez sem őt, csak azt látja, hogy Reni sír miatta, mert neki ultramenő csaja van, stb... Persze követ el hibákat, próbálja egymás ellen állítani őket, de mert félti Renit is, ugye mert nem tudja milyen Cortez. És ő sokat meg tett Reniért.

Renit vigasztalták, mikor Cortez összejön Vikivel, Arnoldot senki, amikor Reninek lesz barátja. Persze nem mondom, hogy nem így kellene lennie, bírom Cortezt is, ők összeillenek, csk akkor ne szidja mindenki Arnoldot.

Szóval valamilyen mértékben egyetértek vele, de sajnálom Arnoldot.

2012. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

utolsó! Teljes Mértékben Igazad Van!

Reninek Arnoldal kellett volna összejönnie (kis monológod olvasása közben jöttem rá) mikor még Cortez magasról tett Renire. (na jó, ez nem pont igaz de nem törte magát Reniért)

Hogy nem azt a fiút választja aki Zabhegyezőt ajándékoz neki?!

2013. jan. 21. 19:26
 14/14 Norceee ***** válasza:
Cortez is hoz neki Zabhegyezőt. Angolul. :)
2014. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!