Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy van ez a Metró történetében?

Hogy van ez a Metró történetében?

Figyelt kérdés
A 2033-nak az elején azt írja amikor Artyom beszél a haverjával. Hogy egy csencser éjszakázott egy elhagyatott állomáson a Szevasztopolszkaján. És hogy ott valamit látott. De a 2034-nek a története ott kezdődik. Akkor meg már nem elhagyatott. Csak nekem tűnt fel ez a kis csavar a történetben?

2012. júl. 28. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Mert szarul van megcsinálva, a Metro 2033 könyvadaptáció, míg a Last light már saját fantázia
2012. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem a játékról beszélek, ez a könyvben van így!!
2012. aug. 19. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs igaz, utánna néztem.. És én sem tom.... Gondolom addigra már belakták, vagy fogalmam sincs
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2034-ben írják, hogy Szevasztopolszkaján a lakók lemennek az állomás alatti búvóhelyre (ahol Homérosz lakása is volt), amit nem lehetett látni, hogyha valaki nem tudja mit keres.
2013. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az lehet még magyarázat, hogy csak mendemonda. Sok pletyka kering a metróban, így nem biztos, hogy tényleg megtörtént az az eset.
2013. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet , HOGY Zsenyka haverja , a csencser , egy másik , szevasztopolszkajai csencsertől hallotta ezt a sztorit és ugye a 34-ből kiderül hogy a Szevalsztopolszkajai csencserek nem szoktak beszélni az állomásról ha úton vannak ,vagy azt hogy nincs ott semmi különös , hogy távol tartsák a kéretlen vendégeket
2013. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bár az is lehet hogy elment addig az állomásig ahol Ahmed meghalt és ott behaluzta hogy szevasztopolszkaján van,vagy azt hitte hogy az már szevasztopolszkaja
2013. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!