Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet ajánlani...

Tudtok olyan könyvet ajánlani egy 13 éves lánynak amit esetleg online is el tudok olvasni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az online könyveket de sajnos most nincs rá lehetőségem hogy könyvet vegyek ezért keresek online regényeket és úgy gondolom hogy egy jó könyv esetében ez megbocsátható! Nagyon megköszönném!

2012. júl. 31. 10:04
1 2
 1/15 /Anita_'94/ ***** válasza:
Java könyveket ingyen letölthetsz a thunderes.try.hu-ról és telcsin olvashatod. Van fent párezer, lehet válogatni...
2012. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
a scribd.com-on sok könyv van, és online olvashatók. ha szereted a vámpíros könyveket, akkor a vámpírakadémiát ajánlom (ez biztos, hogy ott fenn van). a harry potter is nagyon jó, ha még nem olvastad (ez nem tudom fent van-e).
2012. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
en csak azt szeretnem kérdezni, hogy nincs-e könyvtár vagy gyerekkonyvtar a kozeletekben, mert en ott akadtam nagyon sok es nagyon jó konyvekre! :)
2012. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ha még nem olvastad

- Mischa De Vreede: 13 éves lány vagyok

- Sue Townsend: Adrian Mole újabb kínszenvedései, illetve tőle még van más jó könyv is, majd nézz utána!:)

2012. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Ha tudtok még ilyen könyvet ajánlani várom. Biuuusss sajnos nincs a közelben könyvtár de én is gondoltam erre :)
2012. aug. 1. 08:27
 6/15 chrishu ***** válasza:

Darren Shan: Vámpírkönyvek 1-12

Az összes fönt van a neten remek ifjúsági horror!

2012. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 /Anita_'94/ ***** válasza:
Stephen King írt egy mesekönyvet a 13 éves lányának, A sárkány szeme címmel. Nagyon jó lett. Mese, de King stílusban.
2012. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm chrishu és /Anita_'94/ !
2012. aug. 2. 15:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek! Most viszont mást szeretnék kérni! Tudtok olyan könyvet ajánlani ami BIZTOS van a könyvtárban? Mert én nem, de egyik ismerősünk közel lakik a Szabó E. Könyvtárhoz és ha adok neki egy könyvlistát kikölcsönözi nekem. Eddig is nagyon sokat segítettetek és köszönöm szinte mindegyiket el is olvastam és tetszettek.
2012. aug. 4. 07:39
 10/15 anonim válasza:
ezt én is könyvtárból ismerem: esetleg Sarah Mlynowski Buli és Bájital c. könyve vagy amit nagyon ajánlok (bár nem tudom,ez nem biztos hogy megtalálható a könyvtárakban) A Szent Johanna gimi című könyv,melynek írója Leiner Laura
2012. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!