Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy történetet, de...

Írok egy történetet, de elakadtam. Milyen nevet adnátok ennek a szereplőnek?

Figyelt kérdés

A szereplő tulajdonságai: elmebetegsége van, járt már az idegosztályon, labilis idegzetű, mániákus férfi, akinek a kedvenc elfoglaltsága a fiatal lányok bántalmazása és erőszakolása.

Ti milyen nevet adnátok egy ilyen embernek? Lehetőleg külföldi legyen, légyszi. Ja, és ha vezetéknév jut eszetekbe, az sem baj.


Köszi a válaszokat :)



2012. aug. 1. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Aldwyn Framan elég ritka:D
2012. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hmm, nem is rossz, köszi a javaslatot. :)

Még esetleg arra gondoltam, hogy mivel gonoszság is van a szereplőben, valami ilyesmi név kéne, valami sötét és kegyetlen.. :D

2012. aug. 1. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtam, olyasmi mint a Hannibál Smith..:P Azt hiszem így hívták. Amúgy én magam is próbálkozok írással:P
2012. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Borisz Davidovics Vulgagyin
2012. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hjujj, ezektől az orosz nevektől kiráz a hideg :D

Várok még javaslatokat, nem igen tudok dönteni.

2012. aug. 1. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

James

Az én kedvenc gonosz karakter nevem a Dwyght és a Dwayne

2012. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alekszej :D Mondjuk Alekszej Raszputyin *.* Raszputyin furi emberke volt. XD
2012. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

irok parat, amit en ilyeszto karaktereknek szoktam adni( angol) :

desmond, ivan, ivor, malcolm, roderick, gordon, yusuf, casimir!


en egyebkent ugy is szoktam nevet keresni, hogy egy konyvnek az irojanak aż egyik nevet hasznalom fel. de a kendvenc nevkeresesem az, mikor a filmeknel a vegen megy a szereplo es stablista, en azt is megnezem, es onnan szemezgetek neveket. en egyebkent mindig is olyan voltam, hogy egy egy szereplonek a legjobb es a legutosebb nevet akartam adni ezert heteket gondolkoztam egy neven. de most mar megtanultam, hogy ne nagyon gondolkozz a neven, hanem ird azt, ami eloszor eszedbe jut, akarmilyen hulyen hangzik is, mert ugy tuti talalo lesz. :)

2012. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az utolsó. Nem érdemes sokat gondolkodni a főszereplő nevén, és nem is kell túl hatásvadásznak lennie (szerintem). Ott van például Harry Potter, akinek aztán tényleg nincs egy cifra neve, és mégis mekkora sikert aratott. :) Az én főhősöm is azt a keresztnevet kapta, ami legelőször az eszembe jutott, a vezetéknevét pedig úgy választottam, hogy beírtam Google-be egy random szót, találomra kiválasztottam egy oldalt, legörgettem valameddig, és azt a szót választottam, amin elsőnek megakadt a szemem. Az érdekes az volt, hogy ez a szó egész jól illett a személyiségéhez, és a keresztneve mellé is jól hangzott, ráadásul meg nem mondaná róla senki, hogy ilyen vezetéknév valójában nem is létezik. Egyébként én sokkal jobban kedvelem a német hangzású neveket, mert manapság már mindenki angol nevet ad a karaktereinek, és ez kezd unalmas lenni. De ez az orosz dolog is tetszik :)
2012. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!