Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm névnapjára keresek könyveket tudnátok ajánlani párat? Valami olyanra gondoltam ami csajos romantikus esetleg sírós vagyis ami igazán megfogott titeket . Valami igazán komolyat keresek, 22 éves lánynak lesz.

2012. aug. 2. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
alkonyat akármelyik része :D
2012. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki a Tövismadarakat. Engem az igazán megfogott. Vagy Nicholas Evans könyvei közül bármelyiket, gondolom ismered A suttogót, vagy nemrég jelent meg a Semper fortis (még nem értem a végére, így nem tudom, milyen, mindenesetre az első 80 oldal után eléggé leköt ez a történet is, igaz, nem a legromantikusabb).
2012. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat nem kell annyira romantikusnak lennie csak legyen egy különleges története. :)
2012. aug. 2. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Lin Yutang - Egy múló pillanat


[link]

2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
vegyel neki szent johanna gimit, minden illik ra amit irtal. sztem minden korosztalynak valo, es ha valaki elkezdi olvasni, nem tudjaww letenni! :)
2012. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ha megfizethető könyvet akarsz, akkor ezt javasolnám:

[link]


22 évesen imádná, legalábbis a tesóm most 23, ezt olvassa és nem tudja lerakni...

2012. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Biusss! A Szent Johanna gimi nem való minden korosztálynak, a tizenéveseken kívül senki nem olvassa. Komolynak pedig semmiképpen sem mondható.
2012. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
baratnom tesoja 25 es o is szjg- t olvas utolso kommentelo.
2012. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha komoly lány akkor Boris Vian - Tajtékos napok. nagyon szép könyv, szerelmes, de nem csöpögős én nagyon szeretem. ha kevésbé komoly, akkor bármelyiket az előttem szólok kommentjeiből, bár az alkonyat és a szent johanna gimi kicsit erős lenne már így huszonévesen.
2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami talán tetszene neki, aza No és Én Delphin De Vigantól, mert egy utcára került (hajléktalan) lányról szól és egy másik lányról, aki segíteni próbál neki. Engem megfogott és sírós is! :)
2012. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!