Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek Stephen King könyveit?

Szeretitek Stephen King könyveit?

Figyelt kérdés
én nagyon :)
2009. júl. 18. 18:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén szólva a Tom Gordon, segíts! tetszett, de nem olvastam tőle sokat, mert a volt barátom kedvenc írója... amúgy tetszene.
2009. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne utálj valamit, mert a volt barátod kedvence, neked is ugyanúgy tetszhet! :)
2009. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, de a fiúval ma már semmilyen kapcsolatom nincs, szinte már taszít a gondolata is, hogy együtt voltunk és ez az idegenkedés átragadt a könyvekre:S
2009. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is SK rajongó vagyok, egyszerűen nem tudok betelni a könyveivel. Szerintem a Halálsoron élete főműve, de mindegyik könyvét szeretem, kiapadhatatlan az írói fantáziája.

23 L

2009. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem :(

Nagyon érdekesnek tűntek a könyvek hátoldalán lévő szövegek a könyvről, így vettem tőle négyet. Rémautó: Érdekesnek tűnt, hogy egy autó furcsa dolgokat csinál, hát megvettem. A könyv feléig húzta az időt, semmi nem történt, visszaemlékezések voltak végig a könyvben, 30 oldalon keresztül ecsetelte hogy boncolta föl a denevért. Ott untam meg, és tettem le.

Megvettem a Tom Gordont, és nagyon unalmas volt. A könyv több mint a feléig húzta az időt, hogy hogyan járkált az erdőben, és mit látott, hogyan csúszott el, stb a csaj. Semmi nem történt. Semmi szörnyeteg, semmi, meguntam, letettem.

Gondoltam, hogy talán az a baj, hogy megunom őket, ezért rövidebbeket kellene választani, hát megvettem a Csontkollekciót.

Elolvastam belőle a tejesember. Ebben mi volt horror? És a tigrisben? Elkezdtem a Köd-öt, mivel jómagam is nagy HL rajongó vagyok. Pár oldal után azt is meguntam.

Karácsonyra megkaptam a Hasznos holmikat. Mivel az íróhoz már alapból farral álltam hozzá ezek után, és 5 oldal után nem tetszett meg nekem a könyv, mind ment a polcra.

2009. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ha jó brutál SK-t akarsz, olvasd el a Tortúrát, azt nem fogod unni, tényleg letehetetlen. de hasonló durva még a Bilincsben is. valamelyiket olvasd végig Stephen bácsi meg az én kedvemért:)
2009. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

00:07-es vagyok.

Na majd lehet, hogy Mr. King, és a te kedvedért beszerzek egy példányt a Bilincsben kötetből. Annak is érdekes a története.

A tortúra történetét viszont hülyeségnek tartom.

Köszi szépen a választ! :)

2009. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
51%

Nincs mit:)

Ha elolvastad, majd referálj, milyennek találtad.

2009. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Rendben, köszi szépen!
2009. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem csak 2 könyvem van tőle, de a Tortúra meg a Tűzgyújtó de nagyon tetszettek =)
2009. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!