Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek Stephen King könyveit?

Szeretitek Stephen King könyveit?

Figyelt kérdés
én nagyon :)
2009. júl. 18. 18:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedvencem a Halalos arnyek. szerintem erdemes elolvasni.
2009. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

Jó író, csak egy kicsit "régimódi" ha lehet így mondani. Sok regényét olvastam és nagyon lassú, nem gördülények pl. a Borzalmak Városát nem tudtam végigolvasni.

Ha másfelől nézzük a Halálos Árnyék, a Carrie és a Linsey Története, a Ragyogás nagyon jó könyv :D

2009. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Kedvenceim az Állattemető, Tortúra és Az. De az összes többi műve is fantasztikus! Egyedül talán a Rémkoppantk nem tetszett annyira, de az is csak az utóhatás miatt...
2009. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja és persze a Ragyogás :)
2009. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

és persze a Lisey története, ami szerencsére jóóóóó hosszú volt.

ja, és most nézem, van egy válaszoló, akinek nem tetszenek King műveit a rossz tapasztalatok miatt. Én azt mondom, olvas el a Tortúrát, még akkor is ,ha hülyeségnek tartod a történetét. Nem az. Tetszeni fog. Hidd el.

2009. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az a válaszoló :)

Köszönöm a kedvességeteket! Be fogok szerezni egyet a Tortúrából, ha az iskola közben jut időm még olvasgatni.

De szerintem abból van is itthon egy, csak angolul. Mindjárt megkeresem

2009. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, h el akarod olvasni , remélem tetszeni fog :)
2009. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
imádom! mobil nagyon tetszett, halálos árnyék is bár kicsit vontatott volt:) Langolierek ÖRÖK KEDVENC!!! és ugyérzem mintha csak én olvastam volna mert senki nem ismeri:D ti olvastátok?ragyogást most vettem meg mert mindenki mondja, hogy alapmű tőle, szóval most ezt fogom:)
2009. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A Langoliereket még 13 éves koromban láttam filmen, óriási hatással volt rám, hatalmas! könyvben is el fogom olvasni, majd beszerzem!
2009. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nekem a Christine volt a kedvencem
2010. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!