Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt írok, szerintetek...

Regényt írok, szerintetek elkaptam ebben a jelenetben a hangulatot?

Figyelt kérdés

Nem akartam bemásolni ide az egészet, de szerintetek milyen lett a jelenet? Megvan benne, ami kell? Mi a véleményetek?


[link]



2012. aug. 6. 13:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, elgondolkozom rajta, hogyan lehetne változtatni.
2013. jún. 4. 12:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Színpad máshogy: emelvény. Amúgy nekem is nagyon tetszett ügyes vagy :)
2013. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Amúgy én az elsőt olvastam :D
2013. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Színpad: emelvény, pódium, esetleg porond, rivaldafény vagy manézs. Mindegyik hasonló jelentéstartalmú, használható szinonima.
2013. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem rossz az irásod, de épitő kritikaként megjegyezném, hogy választékosan irsz ugyan, de a jelzők nem mindig felelnek meg a főnév számára (a "várakozás" nem vibrál).
2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A vibráló várakozás (nekem nem is szúrt szemet ez a kifejezés) lehet egy hangulatfestő költői kép, semmi baj nincs vele.
2013. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A költői képek valamilyen szempontból kell, hogy jellemezzék a tárgyat, de ezt akárhogy olvasom nem tehető egybe...és nem feltétlenül erre az egyre gondoltam...
2013. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!