Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elszoktátok olvasni a kötelező...

Elszoktátok olvasni a kötelező olvasmányokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor van közülük kedvencetek is? Mi a címe?
2009. júl. 20. 10:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem olvastam el egyiket sem általánosba, kivéve egyet, de azt már elfelejtettem xD
2009. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyar szakos vagyok, persze, hogy elolvasom őket.:-)

Egy kötelező olvasmányt nem olvastam el, A kőszívű ember fiait. De azt bepótoltam 18 évesen, mondjuk akkor sem tetszett igazán, de letudtam.:-)

2009. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam elolvasni, csak nagy ritkán, vagy csak pár oldalt. Amugy csak az a lényeg, hogy a tartalmát tudd a dogára, és hogy az érettségin olyat húzz, amit olvastál, mert csak az a lényeg... amúgy meg olyat olvass, amihez van kedved, mert csak megutálod az olvasást... :P
2009. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig elkéne már olvasnom a Köszívű ember fiait is... :S Én meg szoktam nézni filmen azaz dvd-n és mindig 5-ös lesz az olv.naplóm:) De, más könyveket amik nem kötelezőek és nem az énkorosztályomnak ajálnják azokat szívesen elolvasom.:) Jobban megértem azokat és kedvem is van hozzájuk :P
2009. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én el szoktam olvasni őket. Két nap alatt végeznék az összessel, csakhogy fejezetenként olv. naplót kell írni. Most 6 kötelezőm van 8-os leszek. Az én kedvencem egy idei ajánlott, Szabó Magda: Abigél.
2009. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

ha érdekel amúgy igen de a tanárok is tudnak basztatni testvéremnek Másodikban 3 kötelezője és 10 ajánlotja volt semmi nem lett belőlla ha nem olvasta el a felét sem

én meg negyedikre kaptam a kincskeresőt az nem is értettem néha mert a nyelvezete de a suli ilyen ha basztat akkor te szívod meg

2009. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
jah :S ez ismerős :S
2009. aug. 12. 17:29
 18/19 anonim ***** válasza:

Általánosban mindet elolvastam.

Középiskolában csak azokat olvastam el, amik benne voltak a szöveggyűjteményben.

Most olvasom azok egy részét, amik akkoriban kötelezőek voltak. Bár bánom, mert lehettem volna akár négyes is magyarból. (Ötös tuti nem, mert a verselemzéshez hülye vagyok)

2011. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
olvastam volna az egri csillagokat, de inkább megnéztem dvd-n!!!!!!!!
2011. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!