Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerettek olvasni II. világháb...

Szerettek olvasni II. világháborus regényeket vagy valodi torténeteket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdtem el :)

Még sok van a várólistámon, de majd beszerzem és elolvasom. Imádom a törit és a 2. vh-t!:D

2012. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A háborús regényekről leszoktam, nagyon szerettem, de besokaltam, részben a politika miatt is, de ezt hagyjuk. A valós történeteteket, illetve a valós történelmi eseméyneken alapuló történeteket azt továbbra is szeretem. ez ugye az egész történelmet felöleli :-)
2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy időben nagyon szerettem, csak egy idő után már rémálmaim voltak tőle, illetve ezeken belül egész pontosan a holokausztos könyvektől meg filmektől, úgyhogy leszoktam.
2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én most Leo Kesslertol olvasok per pillanat regényeket.Nagyon jo regények.


Utolso:Nekem is volt olyam rémálmom,mikor koncentráciostáborba voltam,és magam elott hullahegyek voltak...

De én nem tudom abbahagyni!Szeretem a VH torénetét!!!

2012. aug. 13. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Virginie Henley: A sárkány kincse

ez egy angol történelmi könyv, ami az 1200-1300-as években játszódik

2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!