Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb könyv? Evermore vagy Csitt csitt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés, de talán a Csitt, csitt.

De szerinte mindkettő fantasztikus.

Imádooom őket, DE ezeknél van egy sokkal jobb Vörös Pöttyös könyv, méghozzá a Tökéletes kémia.

Nincs ennél jobb könyv. (Na jó, azért vetekszik az Szent Johanna Gimivel)

2012. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csitt,csitt

nekem az Evermore elcsépelt .... (A SzJG tényleg szuper!)

2012. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat :) A tökéletes kémiát nem ismerem, de akkor megnézem, miről szól ;)
2012. aug. 12. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Csitt csitt és annak a folytatása meg még jobb.De az evermore is a kedvenceim közt szerepel,de a csitt csittet nem győzi le.
2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a Csitt, csittre szavaznék, bár közre játszik, hogy az Evermore-t nem olvastam. Én most a második rész közepe felénél tartok (mármint a Csitt, csitt második részének) és azt kell mondjam az első jobb volt. Most egy kicsit valahogy lelassult a történet, attól függetlenül a sztori nagyon tetszik, hasonlóan rejtélyes az első részhez. Az is mondjuk a vége felé pörgött fel, akkor derültek ki igazán a dolgok, stb. Novemberbe pedig ha minden igaz jön a harmadik rész. Valamint ha megengedsz egy ajánlást, nekem a Jóslatok hálójában könyv tetszett még nagyon.
2012. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen a Csitt csitt
2012. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És igen végre novemberben itt a csitt csitt 3. része sajnos most nem jut eszembe a címe de amerikában most novemberben már a 4. rész startol aminek a címe Silent (csend vagy csönd ) Nálunk Magyarországon jövőre jelenik meg a Silent
2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dinaa :D válasza:
Csitt csitt :D Az SzJG-t én is imádom. Az előttem szóló válaszát viszont nem nagyon értem: a Csitt csitt 3. részének a címe Silence. :)
2012. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, a 3. a Silence, a 4. pedig a Finale.


Ja, első voltam. :)

2012. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 vadoc02 válasza:
az evermore miről szól? de a csitt csitt az tényleg nagyon jó én mindenkinek csak ajánlani tudom viszont az evermore-t még nem olvastam! itt az ideje! :D
2012. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!