Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak ilyen könyvek? Milyen...

Vannak ilyen könyvek? Milyen címszó alatt találom meg ezeket?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és szeretnék olvasni valamit, és eszembe jutott, szinte az egyetlen téma amiről szívesen olvasnék.

hasonló történetek, mint ez itt:

[link]

tehát, régi időkben játszódó,páncélos katonákkal és varázslókkal teli történet.... szóval igen, mint az a történet amit linkeltem.



2012. aug. 13. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Stephen King: A sárkány szeme ('A mágus' címmel is kiadták.)
2012. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aelyon ***** válasza:
100%
Bár nem hinném, hogy neked való és mágia sincs benne annyi, a Tűz és Jég Dala egy remek könyvsorozat, mely egy középkorból inspirált világban játszódik és nagyon komplex sztorival rendelkezik.
2012. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el a Tűz és jég dalát olvasni és az első rész nagyon tetszett. 14/L
2012. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom a Cherubion könyvkiadó könyveit kiváló magyar írók(John Caldwell és írói köre)a könyveikben megtalálható minden ami egy jó fantasy alapja.És még R.A.Salvatore fantasy könyveit aki szintén zseniális író!
2012. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!