Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi. Ricsi...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi. Ricsi miért járja újra a kilencediket? És szerintetek Virág átmegy a vizsgán? (7. részben derül ki, ugye)

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Azért járja újra, mert egy előkészítő osztályba járt, vagyis nulladikba... hát, valószínű, hogy átmegy, miért ne menne át? :)
2012. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos átmegy,mert Laura mondta hogy együtt éretségizik az egész osztály
2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
de Ricsit átvették és adódik a kérdés hogy miért, meg az is gyanús hogy a 6. részben előre tudta hogy mikor lesz tűzriadó, meg tudta hogy az ajtókat nyáron kicserélték, és azt is tudta hogy valaki el fog menni az osztályból (a 4.-ben)Szóval szerintem Ricsiről még valami ki fog derülni
2012. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Tényleg.. Honnan tudta a tűzriadóót? :o
2012. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Laura azt mondta, minden kiderül a nyolcadik részig. Ami nem, az benne lesz a kalauzban
2012. aug. 20. 11:03
 6/25 anonim ***** válasza:

Eddig bele se gondoltam ezekbe a Ricsis dolgokba ..de tényleg ! :O

Plusz még 7.ben volt egy olyan (*spoiler, de nem poén, se nem fordulat csak egy párbeszédrészlet és picit vicces:D*) hogy Máday kijött a suli elé, és Ricsinek a fültágítóját kérte számon, és mondta hogy már rég kicsapta volna, HA ...csend. "...ha nem lenne rád ennyi panasz." És itt írta is Reni, hogy Ricsi = kevés panasz?!! Ő Cortez mellett a balhés négyes-későbbiekben ötös egyik "vezető" tagja ..biztos van Ricsivel valami más is itt, ami ki fog derülni:)

Első gondolat: Máday az anyja ???? ..najó, nem, ez valami kósza gondolat volt, de ezek a titokzatos ajtó-tűzriadó-stb esetek alapján valami kifog derülni:)

2012. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, ez nekem is fura volt! Valami van Ricsivel....
2012. aug. 27. 10:44
 8/25 anonim ***** válasza:
én olvastam, virág átmegy a vizsgán :) amúgy én sem tudom mi van ricsivel. :O vagy a 8. részben vagy a kalauzban kiderül :)
2012. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
De Ricsi azért tudta hogy kicserélték az ajtókat mert szünetben arra gördeszkázott és akkor cserélték ki és akkor hallotta hogy valaki elmegy a suliból.És szerintem Cortez biztos tudja hogy mi van Ricsivel.
2012. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, arra deszkázott, ja de most ez picit fura hogy arra deszkázik, és a suliról tud "belső" információkat, mármint érted. Gondolom nem ment be megnézni, hogy merre nyílnak az ajtók, meg ilyesmi. Szerintem lehet valamilyen sulis tanárral valakivel kapcsolata, mármint rokoni, ismerősi. De ez csak egy halvány ötlet.

És igen, akkor arról lehet tud Cortez, de mivel senki nem kérdezte tőle hogy van e valami Ricsivel, ezért nem is mondja;)

2012. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!