Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi. Ricsi...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi. Ricsi miért járja újra a kilencediket? És szerintetek Virág átmegy a vizsgán? (7. részben derül ki, ugye)

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 17:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet vele valami.És tényleg lehet, hogy van valami rokoni kapcsolata valamelyik tanárral.
2012. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
háát lehet hogy a végén kiderül hogy az igazgató az apja...na jó az kicsit durva lenne, de hát csak azt tudjuk hogy a szülei elváltak...különben nem merné azt megcsinálni hogy raszta legyen meg legyen piercingje, fültágítója meg ilyenek...hát nem tudom, kíváncsi vagyok
2012. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Nóra:) válasza:
Szerintem Ricsi azért járja a kilencediket újra, mert az előző iskolájában vagy megbukott, vagy csak simán így tudott csak felvételizni hogy ő is újrajárja azt az osztályt és valószínűleg ( ha az utóbbi igaz ) megállapodtak az iskolával, hogy csak így veszik fel. :D A 7. most jelent meg, szerintem ebben ki fog derülni, de én még csak a 79. oldalon tartok 500 valahányból! :D :D
2012. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ezzel remélem nem mondok el semmit/ nem lövöm le a poént kedves utolsó, de azért kirakom (tényleg csak a kérdéshez kapcsolódik, nem fő tartalom:)) SPOILER nem, a 7.ben sem derült ki semmi..már a dedikálás utáni napon kiolvastam, szóval csakis a 8.ban derülhetnek ki dolgok:D SPOILER vége.
2012. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mármint a semmi = Ricsihez kapcsolódó dolgok ...pár dolog azért kiderült:DD
2012. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Eddig még nem gondoltam bele, de tényleg lehet valami Ricsivel. Valószínűleg nem gördeszkázott bent a suliban a nyáron, hogy megnézze, hogyan nyílik az ajtó. A 8. részben biztos kiderül, valószínű, hogy valamelyik tanár a rokona... :)
2012. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
szentem is van vmi rokonja a suliban,de nem hiszem h borrel az apja :/ vagy lehet h még is :P de am elég furi h tud belső infókat is,de majd a 8.ban kiderül :)
2012. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
De ha Borrel lenne az apja akkor nem Pósa Ricsi lenne hanem Borrel Ricsi
2012. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szentem is van vmi Ricsivel.Lehet h Máday a nagynénje/kerteszanyja. Vagy Borrel a nagybátyja/keresztapja.
2012. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Am nekem az volt furcsa,hogy Ricsinek újra kell járni a 9.-et Macu meg rögtön kezdi a 11.-el.Nem kellett Macunak újra állnia a 10.-et.Furcsa :DD

De lehet h van vmi kapcsolata vmelyik tanárral (rokonilag) és az tanácsolta h kezdje újra. Cortezt viszont nem toom. Lehet h Máday/Borrel keresztanyja/keresztapja vagy nagybácsija/nagynénije. :)

2012. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!