Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dean R. Koontz Idegenek című...

Dean R. Koontz Idegenek című könyvében vannak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Illetve melyekbe vannak még?
2009. júl. 22. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húú éppen nemrég olvastam ezt a könyvet, nagyon jó. Olvasd el:D Hidd el, megéri. Vannak benne földönkívüliek, bár ezt igazából nem szabadna tudnod, ha elkezded olvasni majd rájössz mért mondom ezt.
2009. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az Idegenek sosem jött be. Egyrészt elrettentett, hogy több, mint 700 oldal. Másrészt pedig Koontz egyik ridegebb nyelvezetű könyve. Akkor már inkább olvasd el pl a Maszkot. Azt nagyon szerettem, de ott van a Ne félj!, ami még szintén elég jó. Szerintem az Idegenek elsőre sok lenne.
2010. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Olvastam 40 könyvet Koontztól de a legkevésbé az Idegenek jött be. Szerintem nem kifejezetten földönkívüliek vannak benne a leírás szerint, de a könyv élményét neked kell megtapasztalnod. Jó könyv, de vannak ennél sokkal-sokkal jobbak!
2010. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
furcsa nekem meg ez tetszik szinte a legjobban:D én izgalmasnak találtam.
2010. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dean R. Koontz egy fos. Éljen Stephen King!
2010. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!