Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rukkolás kérdés, válaszolnátok?

Rukkolás kérdés, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
MIért van az, hogy amikor nézem azokat a könyveket, amiket happolnék, és megjelenik zöld betűkkel, hogy 1 elérhető, mikor rámegyek, ki van írva, hogy nincs egy sem, szóval nem happolhatom... lehet hogy kicsit zavarosan írtam le, de azért érthető? :) köszi előre is a válaszokat :)

2012. aug. 17. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez melyik oldal is?
2012. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a rukkola.hu :))
2012. aug. 17. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez gyakori kérdés a rukkola facebook oldalán. Erre az a válasz, hogy iszonyatosan túlterhelt az oldal, így elég sokszor le van maradva. Vagy pedig a teljesen ésszerű magyarázat: pont az orrod elől vitték el.

Én jártam már így :)

2012. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát mondjuk ez így elég idegesítő.. :D nézem, hogy áá dejó van olyan könyv amit szeretnék, aztán meg ááá... még sincs... így te hogy happolsz? :D
2012. aug. 17. 22:49
 5/9 anonim ***** válasza:
legyél gyorsabb. ha van időm, akkor leülök egy órára, és folyton frissítem a friss rukkolások oldat. Ha meglátok valamit, ami érdekel/fenn van a listámon, azonnal lecsapok rá. Van olyan, hogy azt sem tudom, mi az, csak kiemelt/érdekes a címe/borítója. Ilyenkor happolom, megnézem molyon, hogy miről szól, meg az értékeléseket. Ha nem tetszik, visszavonom a happot, ha igen, akkor nem vonom vissza. Sok jó könyvet találtam már ezzel a taktikával, legutóbb a Krumplihéjpite Irodalmi Társaságot:)
2012. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát igen... :D idő az kell hozzá :DD
2012. aug. 18. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Na én meg pont az ilyenektől megyek a falnak,akik azt se tudják,h mi az,de kiemelt,ezért happolják.. Szerintem ez már szánalmas..
2012. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de én vissza is teszem, ha nem tetszik, úgy 10 másodperc múlva:) És kb. mimnden 10. könyvvel vagyok így, ami tényleg felkelti az érdeklődésemet. Például a Krumplihéjpite Irodalmi Társaság c. könyvről még soha nem hallottam, de tetszett a címe és a borítója, így happoltam. Aztán elolvastam a fülszöveget, és nem gondoltam meg magam. elolvastam, és kedvenc könyv lett:))

Én csak azt utálom, ha valaki happol egy könyvet, csak mert kiemel, de igazából nem is kell neki. ha valaki happol, majd 5 másodperc múlva visszavonja, annak külön örülök, mert sokszor csak így van lehetőségem egy-egy hőn áhított könyvet megszerezni:)

2012. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azokat én se értem,akik mindenre ráugranak,és még büszkék is rá. Láttam olyat,aki fb-n írta,h ő ezt csinálja,és szerinte ez teljesen normális. Ha egy borító megtetszik,én is rámegyek,elolvasom,és utána happolom,ha tetszik,v bejelölöm. De ezt ugyanúgy nem kiemelteknél is.
2012. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!