Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek dumbledore negatív...

Szerintetek dumbledore negatív szereplő volt a harry potterben?

Figyelt kérdés
abból gondolom ezt hogy igazából arra a sorsa szánta harryt hogy voldemort megölje, hogy kiölje belőle a horcruxot
2012. aug. 18. 05:57
 1/7 chrishu ***** válasza:
29%
Nem. Hiszen még a szerelmét is megtámadta mert gonosz volt.
2012. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár a sorozat végére számomra egyre érthetetlenebbé és negatívabbá vált. Sosem volt a kedvenc szereplőm, sejtettem, hogy majd lesz körülötte is valami sötétebb titok (mint ahogy az a 7. könyvben ki is derült).

De egyébként Harryvel, azt hiszem a jóslat is közölte a sorsát, tehát Dumbledore úgy cselekedett, ahogy kellett.

2012. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra nem, bár igen, a vége felé nekem is egyre érthetetlenebb volt... De nem...
2012. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem, de én is csak azt tudom mondani mint az előzők, hogy a sorozat végére eléggé érthetetlenné válnak a dolgok Dumbledore körül.
2012. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen hisz úgy nevelte mint egy levágásra váró sertést. HA HA HA
2012. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten igen hiszen később kiderült hogy majdnem egyenesen utálta harryt mert amikor pitonnak elmondta hogy meg kell ölni akkor meg kérdezte hogy ,,miért talán megszerette a fiút"
2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát még ha nem is volt gonosz,szerintem Harryvel szemben sosem volt túl jóindulatú.
2014. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!