Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem tetszik A tetovált...

Miért nem tetszik A tetovált lány?

Figyelt kérdés

elég hülye a kérdésmegfogalmazás, bocs..

szóval olvastam h mennyire tetszik mindenkinek a Millenium-trilógia és milyen jó stb..

hát én A tetovált lányban a 174. oldalnál tartok és nem szeretnék senkit megbántani, de szerintem baromira unalmas. csupa leírás az egész. nektek mi a véleményetek? titeket mi fogott meg benne?

17f


2012. aug. 21. 12:03
 1/2 rajcziz ***** válasza:

Az első kétszáz oldal tényleg elég lassú, de azért unalmasnak nem nevezném. A vége viszont teljesen letehetetlen, szerintem olvasd tovább.

Nem tudom megmondani, mi fogott meg benne, egyszerűen olvastam tovább és tovább. És aztán nem bántam meg.

2012. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg sok benne a ki kinek a mijével mi'csinált szál, és megvallom őszintén, én a végétől sem voltam úgy elájulva, tekintve hogy már az első felében rájöttem az egyik vége csavarra, de nem mondanám, hogy nem szórakoztatott, csak hogy nem akkora durranás, mint amekkorának beharangozták
2012. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!