Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy jó kis könyvsorozatot...

Egy jó kis könyvsorozatot keresek, amiben egy diák gimnáziumi éveiről, kalandjairól szólnak. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

#könyvsorozat #gimnáziumi évek
2012. aug. 22. 15:15
1 2
 1/11 DonnieDarko ***** válasza:
Szent Johanna Gimi:)
2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy elkezdem, de olvastam pár lehurrogó kritikát, hogy túl lapos és humortalan... nem mertem még venni belőle....
2012. aug. 22. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is SzJG-t javaslom... szerintem jó volt szórakoztató...:)) Aki meg azt mondta,hogy humortalan annak javaslom,hogy forduljon orvoshoz,mert valami nem stimmel nála..:))
2012. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Harry Potter
2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: a neveletlen hercegnő naplója :)

Amúgy az szjg csak a diákéletről szól, a neveletlen hercegnő naplója is csak ezt egy kicsit kiszínesíti az írónő jópár dologgal :) nekem ezért tetszett jobban egy kicsit ez a könyv sorozat.

2012. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hallgatni a lehurrogó kritikákra.Az első kötet tényleg nem olyan eseménydús nekem inkább olyan bevezetés jellege volt.De Volt hogy késöbbi kötetekben olyan poénok voltak hogy még hajnali 2-kor is itt röhögtem.
2012. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is az SzJG-t javaslom. Az 1. rész tényleg elég eseménytelen, talán még a 2. se olyan örülten izgalmas, de onnantól kezdve az összes rész tele van izgalmakkál. Tényleg, olvasd el! Légyszi. ;)
2012. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Humortalan?!? Végigröhögtem a 7.et:D
2012. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az SZJG pont, hogy NEM humortalan, sőt! :D A Zsolti egy áldás benne. :D A 6.-ban akkora poénok vannak! :D
2012. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugy tűnik mindenki isteníti az SZJG-t:) végüls én se tudok rosszat mondani róla, és szerintem z első részeket nem is kell elolvasni, ugyanugy lehet érteni a történetet bárhol kezded el, szerintem:))) én pl. csak a 6.7. et olvastam el. (mert ajándékba kaptam és nem tudtam hogy vannak elöbbi részei)
2012. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!