Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan online könyveket/történeteket, ami tanár-diák szerelemről szól?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 22:07
 1/7 anonim válasza:
0%
volt egyszer egy diák meg egy tanár.a diáknak tetszett a tanát.a tanár rájött a diák érzéseire és viszonozta és boldogan éltek amíg meg nem tudta a diák ,hogy szeretőja a Pedimaci
2012. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
ha ilyet akarsz olvasni akkor írj egyet magadnak, mert ilyet sehol se fogsz találni:D
2012. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cynthia Parker: Lázadó lelkek
2012. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak egy aranyos kis harry potter fanfictiont ismerek (remus-tonks) amiben kicsit megbabrálták az időszálakat az eredetihez képest
2012. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Richelle Mead - Vámpírakadámia.
2012. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az azért nem mondanám, hogy sehol sem fogok találni, mert régebben is meg most is ráakadtam már egy kettőre, volt hogy teljesen véletlenségből. Csak szerintem érdekes a téma, és nagyon sokféleképp meg lehet írni egy ilyen típusú történetet. Kíváncsi voltam, hogy ti nem tudtok még ilyeneket.

Köszi, azoknak akik normális választ adtak :) én is ismerek HP-fanfictionöket, csak azzal az a baj, hogy igaz ömlesztve van Hermione-Piton sztorikkal, nem mindegyik olyan jó, meg rengeteg ilyen van, és abból kiválasztani, h most melyiknek kezd neki... :/ :)

2012. máj. 19. 22:58
 7/7 anonim válasza:
van 1 csomó, beírod a google-ba h tanár-diák szerelmi történetek, kidob 1 csomót, én már az összeset végigolvastam :$
2013. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!