Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik már olvasták a Twilight...

Akik már olvasták a Twilight könyveket, Melyik a kedvencetek? és miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. tetszett a legjobban, az Újhold.

Miért?

Bella öngyilkossági kísérletei + Jákób farkas :D xDD

A Volturis részből paródiát is csináltam ;DD

2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Olvastam. Az első. Miért?! Mert Bella abban nyavajgott a legkevesebbet, Edward abban volt a legaranyosabb Jacob-bal karöltve, még nem mindenki sztárolta, ugyanis még nem volt belőle film írtóbéna színészekkel, akikre utána folyt a nyála minden kislánynak.Ezért. Amúgy meg a többi rész nagyon nem tetszett. Steph egyre jobban ránk akarta erőlteti a vallása által neki normális dolgokat. Mert ugye Bella csak azért ment hozzá Edwardhoz, hogy szeretkezhessenek.(!) És nekem ez egy pöppet durva volt...És amúgy is. Majdnem mindenből az első a legjobb. ;D
2012. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az első. itt még nem kezdte el az a mártír énjét bontogatni Bella, mint a többi részben is. Jó persze először nagyon szép, hogy megfeláldozná magát ( eclipse+breaking dawn), de egy idő után már nagyon sok lesz belőle, és csak a depressziójára tudsz gondolni. Ja és igen! az új hold: ott még csak nem is mártír egyszerűen őrült, hogy meg akar halni. Szóval az első része volt nekem a legszórakoztatóbb, mozgalmasabb és az elsőrészét egy milliószor elolvastam. Ja és ez a része volt számomra a legvidámabb része is. Most amúgy nem azt akarom mondani hogy a többi része nem tetszett, csak az első volt a best. :)
2012. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

New moon.

Hogy miért? Mert abban nincs Edward. Bár, amikor Bella önsajnálatát kellett olvasnom attól a falra másztam...:/

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Twilight. Nincs benne Bella nyafogása, és tök cukik, ahogy szép lassan egymásra találnak. :)
2012. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első könyv.

Miért?-> Az Angyal című fejezete miatt.

2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

Breaking down.

Olvastam az egész sorozatot, de nem szeretem. Hát, van ez így..:P

2012. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Asszem az első rész, abból is amikor nem találkozik edwarddal (elég kevés benne az ilyen rész). Azt hittem, hogy egy jó kis könyv lesz, és am egyetértek azzal a vallásos dologgal alattam, hagyta volna ki a hitét. Aki meg megakar halni az szimplán hülye, és én Bellát sem komálom annyira, egyszerűen nincs ilyen ember a világon. Kül. meg hogy vámpír akar lenni, az nem nagy sztori, és az egészből a végén csak egy csatát (harmadik rész) és csak egy hatalomnak-ellenállunk (negyedik rész) tudott kihozni -.-

A véleményem miatt pedig kérlek ne pontozzanak le a fanok, én se pontozom le őket, hogyha azt írják nekik ez a favorit.

2012. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!