Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
És miért az a kedvenc könyvetek?

2012. aug. 24. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem kedvenc könyvsorozataim vannak:

Darren Shan: Démonvilág sorozat - azért, mert eléggé morbid, vicces, érdekes, és vannak benne farkasemberek meg varázslás, meg más világok meg hasonlók. Imádom!

Rick Riordan: Percy Jackson sorozat - azért, mert a görög mitológiát dolgozza fel, én pedig világ életemben odavoltam a görög mitológiáért. Ez is nagyon vicces, és érdekes, kalandos és nem nyálas.

2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi összes része

És Thomas C. Brezina-tól a Térdnadrágos Detektívek Klubbja + Katie Cat

2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Második vok. Azért, mert a SzJG "rólunk" szól és magunkra ismerünk és nagyon megértjük amit a szereplők éreznek. A többi pedig, mert olyan krimik amiken lehet gondolkodni és nagyon izgalmasak.
2012. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 chrishu ***** válasza:

Darren Shan: Vámpírkönyvek: nagyon jó ifjúsági horror, vannak benne vicces részek és ki van dolgozva a történek

Gyűrűk ura: Rengeteg benna a csavar és szintén jól ki van dolgozva

2012. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem a Zabhegyező, mert párhuzamot tudok vonni saját magam és a főhős között
2012. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 halibel ***** válasza:

Orwell:1984


Mestermű, és elgondolkodtató. Igaz, és magával ragadó.

13/L

2012. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Tetovált lány (igazából az egész trilógia), mert nagyon izgalmas, megindító és elgondolkodtató volt a főhősnő élete. Tetszett az egész történet, nem csak az erről a karakterről szóló részek, de tulajdonképpen Lisbeth Salander miatt lett a kedvencem a trilógia.
2012. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hú, sok van.

Legutóbb a Gyűrűk ura I. részét adtam hozzá a kedvencekhez (a többit még nem olvastam:)

Érdekes, hogy másfél éve egyszer kivettem a könyvtárból, és akkor nem tetszett. Nem értem, miért. Talán nagyon vártam, hogy olyan legyen, mint a film. Most elvárások nélkül estem neki legutóbb, szép lassan ráhangolódtam az író stílusára, és felfaltam:)

Tolkien gyönyörűen ír, igazi mese ez a javából, és mindig lenyűgöz, amikor valaki ilyen részletesen kidolgozza a háttértörténetet is.

Kedvenceim közé tartozik a Jane Eyre (tkp. az egyetlen klasszikus-romantikus regény, amit igazán szeretek), Stephen Kingtől A talizmán, Wass Alberttől az Elvásik a veres csillag (fergeteges a székely humor:D), Dosztojevszkijtől a Bűn és Bűnhődés, mert zseniális:)

20/L

2012. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
TRÓNOK HARCA 4 EVER!
2012. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Szent Johanna Gimi.

mert nagyon jó

Muhahahah.

2012. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!