Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv címe kéne mert apám...

Göndör95 kérdése:

Könyv címe kéne mert apám mesélt róla de nem tudja a címét!? Ennek a címe kéne vagy hasonló könyveké ha tudtok mondani!? :S

Figyelt kérdés

Arról szól hogy van egy robbanás ahol majdnem mindenki meghal de egy férfi túléli és arról szól hogy miként tölti el az idejét miket csinál! meg van benne az is hogy felhív több számot és felveszi egy nő aki bűn ronda!

szóval valami hasonló könyveket mondjatok vagy ennek a címét! :D Köszöntem



2012. aug. 24. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen túlélő telefonon keresztül megállapítja, hogy a hívott fél csúf, bizonyára a robbanástól"

:-)

Bocs, ennél több info kellene, hol játszódik, mikor...

2012. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ööö... ez lehet Bradbury Marsbéli krónikák kötetéből az egyik mű, bár ott azt hiszem, ott marad a Marson, nem robbanás történik. De van benne nő, akinek gyönyörű a hangja, találkozni akar vele, de a találkozás nos... inkább továbbra is éli remete életét. Nem biztos, hogy ezt keresed... a címre meg nem emlékszem.

Megnéztem, a Néma városok című novella az. Nekem ez ugrott be, nem biztos, hogy ezt is keresed.

2012. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!