Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy a trójai háborúról szóló...

Egy a trójai háborúról szóló könyv címe kellene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy könyv címére lennék kíváncsi. 20 évvel ezelőtt, kicsi koromban olvastam. Az is lehet, hogy a Trójai Háború a címe, de nem vagyok benne biztos.


A lényeg, egy szép vaskos könyv, több száz oldal. Regény formájában meséli el a trójai háborút. A könyv 3 részre oszlott. Az első részben maga a trójai háborút írja le, a másodikban az Odüsszeia-t meséli el, végül van egy 20-40 oldalas történelmi áttekintés arról, hogyan tárta fel a város romjait Heinrich Schliemann.


Tudja valaki mi a könyv címe?


Lehet hogy a Trójai háború, de mivel ilyen című könyv van, nem merem megrendelni, nehogy rosszat rendeljek meg.


Előre is köszi a segítséget.


Hali



2012. aug. 26. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán Román József - A trójai háború című könyve.
2012. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de sztem nem ez lesz. Nekem úgy rémlik amiről én beszélek 2-300 oldalas könyv. Azért thx.
2012. aug. 26. 19:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Szabó Árpád - A trójai háború c. könyve lesz az. Most megrendelem, aztán majd kiderül.
2012. aug. 26. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Homérosz: Iliász
2012. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az megvolt, és egyáltalán nem az a kategória, amit keresek, de azért köszi.

(Utóirat, Bibliát ne ajánlgassa senki, ha kérhetem)


Tényleg komolyan kérdeztem, ilyesmi tartalmú, modern könyveket keresek. THX

2012. szept. 21. 15:24
 6/6 anonim válasza:

Szia! Régi a kérdés, de én most olvastam! Szabó Árpádtól ,, A trójai háború"

Ha még nem olvastad, jó szórakozást! :)

2016. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!