Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ha már szinte...

Szerintetek ha már szinte mindent tudok a szjg 7-ről, akkor is érdemes még megvennem?

Figyelt kérdés
mert egy honlapon már egy csomó idézetet olvastam és már szinte mindent tudom...... olyan emberek válaszaira vagyok főként kiváncsi akik csak szimplán szeretik az szjg-t de nem olyan nagy a rajongásuk... :)
2012. aug. 28. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ha érdekel vedd meg. én ha fizetnének se tudnék elolvasni akár egy kötetet is belőle, és te meg valószínűleg nem szereted az én kedvenc könyveimet, de ha az enyémekből új jelenne meg, megvenném
2012. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diamond ♥ ***** válasza:
én nagyon szeretem a SZJG-t.Én már tudom,hogy kik szakítanak,hogy lesz-e több,mint csók,és hogy Arnoldnak van e barátnője.Szóval elég sokat.És eddig az összes részből tudtam előre az összes idézetet majdnem és a lényegesebb részeket,mert a rajongi oldalon,akik olvasták,mindent leírnak.De én az összes részt megveszem,mert hátha van olyan,amit nem tudok:)
2012. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes!:)Én úgy gondolom attól, hogy valamit olvastál honlapokon vagy bárhol, nem biztos, hogy az egész történetet ismered.:) A kulcsszó a "szinte". Úgy az igazi, ha az egész sztorit olvasod, nem csak a "darabkáit"!:D A kirakó is szebb egészben, mint a dobozban, darabokban.:) Na, megveszed?:D
2012. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg! Igaz ugyan, hogy a leglényegesebb részeket már ismered, de szerintem ez a könyv a poénoktól, a benne rejlő helyzetkomikumoktól jó (legalábbis én azt szeretem, hogy hangosan tudok röhögni rajta, míg ez semmilyen más könyvvel nem fordult eddig elő), ezeket pedig nem biztos, hogy kiírták. A SZJG-ben szerintem nem annyira a sztori a lényeg, mint ahogy megírták. Én nem rajongok érte, mert ilyen történetet bárki tudna írni, de szeretem, mert Leiner Laurának van ahhoz tehetsége igazán, hogy ezt az átlagos sztorit papírra vesse. Jó könyv. :)
2012. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is. De kölcsön is kérheted:) Bár szerintem a 8-at meg már próbáld úgy, hogy nem tudsz semmit. Én nem szeretek sokat tudni a könyvekről miellött kiolvasom őket, tök véletlenül tudtam meg, hogy kik szakítanak, ideges is voltam miatta, de még így is meglepődtem, meg ilyenek. Szóval mindenképp.
2012. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké :) és köszi mindenkinek a válaszokat
2012. szept. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!