Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már "A burok"...

Valaki olvasta már "A burok" című könyvet? Érdemes megvennem vagy letöltenem? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:13
 1/4 anonim válasza:
én... wáh. hát.. attólfügg... lassssúúúúúú a dolog... ennek ellenére nekem nagyon tetszett. Elgondolkodtat, meg amúgyis, szerintem jó könyv... ha olvastál már stephenie meyertől vmit és az tetszett, akkor ez is fog... igazából nemtudom leírni az érzést amit kiváltott belőlem :D olvasd el, ha megteheted, veszíteni nem fogsz vele... és szerintem nem unalmas
2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oksi akkor letöltöm :) olvastam már tőle az összes alkonyatot azok tetszettek...

köszi a választ

2010. szept. 15. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc könyvem!! háromszor olvastam, mindháromszor hihetetlenül heves érzelmeket váltott ki belőlem. Csak ajánlani tudom:)
2010. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!