Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elárulná valaki, hogy mi van...

Elárulná valaki, hogy mi van Legolas és Aragorn között?

Figyelt kérdés

[link]


(gyűrűk ura)elég érdekes képet találtam....hm...szóval elárulná valaki, hogy mi van Legolas és Aragorn között?


Most komolyan kérdezem!



2012. aug. 31. 17:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


ja, meg ezek...

2012. aug. 31. 18:36
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezen kiakadtál, akkor még nem volt szerencséd Frodó/Samu/Gollam szerelmi hármasokhoz. (Mondjuk a sors engem is megkímélt ettől, az említett történetet szerencsére eltávolították a netről. De egy rövid leírást láttam.)

Az ilyen "slash" viccek igen népszerűek, ne botránkozz meg rajta, hanem hagyd a nyálcsorgató perverz fantáziájúakra. És a saját érdekedben ne keress több képet, még rákattansz. :D

2012. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Az utolag irt 3 kep kozul:

1.: ugyanilyet lattam csak Harty es Draco fejjel szal az kamu.

2.: rajz

3.: fura :D

Egyebkent ha megvan a bovitett kiadas ott nezd meg a harmadik extrait, es abban van a Samu eskuvojenel, jogy a forgatason Viggo lesmarolta Billyt (aragorn Pippint) a forgatas alatt. Es az utana levo interjuban azt mondta Billy, hogy a Gyuru szovetsegebol meg rajta kivul 5 taggal smarolt. Wait a minute. De az csupa ferfi!! Na tessek megnezni.

2012. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Photoshop. Mert nagyon jó barátok, folyton ezen viccelődnek az interneten, hogy b*zik, de nem azok!
2012. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
Barátság, bajtársság... Tolkien egy tiszta erkölcsű, hívő keresztény férfi volt(bocsánat, ha megsértettem ezzel valakit). Ezt a képet valaki összephotoshopolta, aki szerint nagyon izgató, ha azonos nemű regényszereplők egymással kavarnak... meg kell nézni a fanfictionös oldalakat is, tele vannak ilyenekkel.
2012. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
fanfictionös oldalak...hej hej! én a google-ba írtam, h "legolas & aragorn" és ezt dobta ki...
2012. szept. 7. 17:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez a kép nagyon nem vicces,de aki csinálta még kevésbé!!! Tisztelni kéne a művet és a szereplőit!
2013. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

ez egy fótóbontás!

Legolasz és Aragorn jó barátok?de semmi több!

2013. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD oké.. e fura xD Nagyon nagy! Gollam-Samu.Frodo hármas? xD Photoshop, bár elég ügyes :) Én is ráfutottam már párra de azok.. khm.. kicsit durvbbak voltak
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként perverz fantáziája mindenkinek van csak elő kell hogy jöjjön, de akkor már késő.... meg egyébként valakinek mélyen van :)))
2013. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!