Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik azok a könyves alakok,...

Melyik azok a könyves alakok, szereplők akikkel szívesen megismerkednél, ha lenne rá lehetőséged, ha igaziak volnának?

Figyelt kérdés
És miért?
2012. szept. 5. 13:14
1 2
 1/13 chrishu ***** válasza:
Talán Boromirt
2012. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért? én inkább faramirt
2012. szept. 5. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:

todd és viola (chaos walking trilógia)

harry potter :DDD

szent johanna gimi szereplői

darren shan könyvek szereplőiű

asszem ennyi:)

2012. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 chrishu ***** válasza:

Boromirt azért mert olyanokkal volt körülvéve akik különlegesek voltak ő viszont egy egyszerű helytartó volt

Amúgy Vancha Marchot is megismerném mert tök vicces alak :D(DS)

2012. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én szívesen találkoznék a Szent Johanna Gimi szereplőivel, mert nagyon színes emberek. Habár nem nagyon hinném, hogy bírnának.

Az Éhezők Viadalából megismerném Katnisst, mert nagyon hasonlítok rá, vagyis nagyon sok dologban egyetértek vele.

Sőt megismerném az összes általam eddig könyv szereplőjét, mert mind érdekes emberek (vagy természetfeletti lények) és nagyon furcsa, különleges lenne, ha találkozhatnánk.

2012. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mr. Rochester, Mr. Darcy, Rhett Buttler- imádtam őket a könyvekben


Van egy könyv, Az időutazó felesége, annak a főszereplőjável Henryvel. nem tudom a vezetéknevét.


Akkor még Gandalf, Mr. Crepsley.

2012. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Scarlett O'hara- lehet hogy sokan nem bírják és sokszor kiállhatatlan, de én akkor is szívesen megismerkednék vele, mert egy hihetetlen erős és céltudatos ember


és igen mint az előttem szóló is említette mindegyik általam olvasott könyvbéli szereplővel szívesen megismerkednék, de ha egyet kéne választani őt választanám

2012. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

na, vegyes a felhozatal szerencsére, van, aki szinte csak pasikkal ismerkedne...:)

darren shant még nem olvastam, egyre be fogok nevezni

a szent johanna gimi is népszerű, gondolom, inkább tiniknek

én atticus, jem és scout finch-el, valamint aron és caleb (trask)

2012. szept. 5. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
A tűz és jég dala sorozatból Daenerys Targaryen, Havas Jon Arya Stark. Nem tudom megmagyarázni miért, de egyszerűen imádom őket.
2012. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mr. Darcy, Rhett Buttler,Gyilkos Elmék könyvekből: Gideon,Hutch.

HPből:Lockhart( úgy megszaggatnám.:) idegesítő volt...) , Dumbledore(mert a kedvenc szereplőm)

2012. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!