Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért akarja pár ember állandó...

Miért akarja pár ember állandóan összehasonlítani az Alkonyatot és a Hp?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért mert az Alkonyat hasonló sikereket ért el :D

De nme érdemes összehasonlítani mint műfajt.. ,meert valaki szerint ez mások szerint az a jobb .. :D

Én pl az Alkonyatot szeretem jobban .

2009. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Jah szerintem is tök hülyeség ez az egész! Meg azt bírom amikor felteszik a kérdést h "Twilight vs. HP??" És olyan emberkék beírnak. hogy persze, h Hp! Az egész könyv egy nagy romantika maszlag.. Ebből látszik, hogy csak az 1. könyvet olvasták el.. Szánalmasnak tartom az ilyen kérdéseket!! Na meg a válaszokat is...
2009. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak a sikere miatt, de felesleges összehasonlítani.

Valakinek ez tetszik jobban, valakinek a másik.

2009. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melleseleg Robert P. mindkettőben szerepelt/szerepel. Talán ez is egy ok az összehasonlítgatásra... Én spec mindkettőt szeretem, mondhatnám, hogy jobban a twilightot, de ez csak azért van mert az most olvastam és frissebb. De amúgy felesleges összehasonlítgatni őket. Két külön világ.
2009. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!