Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya az ilyen? A szoptatás...

Anya az ilyen? A szoptatás kérdések egyikénél olvastam az előbb, hogy aki sokáig szoptatja a babáját azt a pedofil apukákhoz hasonlóan le kellene csukni. Normális az ilyen ember? Hogy lehet ezt a két dolgot összehasonlítani?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 20:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
ez komoly???hm-akkor elég sok nőt lecsuknának.Nem hiszem hogy átgondolta az ilyen ember a kérdését/feltevését!
2009. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

én egy másik helyen olyan véleményt olvastam, hogy a nyilvános szoptatás olyan, mintha az utcán cserélne valaki tampont. és ezt egy nő írta...


nagy az isten állatkertje és alacsony a kerités.

2009. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom kiirhatta ezt de inkább kikellene az ilyet vizsgáltatni. JÉZUS...NEVETSÉGES. ezzel az erővel inkább ne is szoptassunk mert pedofilnak néznek. Egyszerűen nem tudom hogy juthat valakinek ilyen eszébe, főleg ha anyuka az illető. Meg mondanám az ilyenek a magamét. Nincs kint a négykerekéből egysem. IDIÓTA
2009. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Azt is meséld el, hogy egy óvódás gyerek szoptatásáról volt szó...
2009. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igen óvodás korú gyerek szoptatásáról is volt szó.De könyörgöm akkor is normális aki ezt a két dolgot összekapcsolja?A kérdés az volt,hogy:miért baj az ha nem akarom a gyerekem az érettségiig szoptatni(valahogy így hangzott).Bocs,de szerintem direkt válaszolnak ilyen hülyeségeket az emberek.Nem?
2009. ápr. 8. 20:34
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
de egy óvódás 3évesen lesz az-abban még semmi nincs
2009. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki szíve joga eldönteni, hogy meddig szoptatja a gyermekét.

Egyébként volt a tévében nemrég, hogy az anya (amerikai volt)egyik melléből szopattta 9 éves gyermekét, a másikból a férjét. Na, erre varrjatok gombot!

2009. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
utolsó elötti vagyok! Az utólsonak. És akkor mivan ha ovodás. Attol még nem pedofilság a szoptatás! Ez a legtermészetesebb dolog a világon.
2009. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
komolytalan.
2009. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Annál a kérdésnél én is megkaptam a magamét, pedig csak annnyit írtam, hogy 21 hós koráig évig szopott a fiam és nem beteges.
2009. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!