Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. R. Ward Fekete tőr testvéri...

J. R. Ward Fekete tőr testvériség sorozata folytatásos sorozat? Vagy mind különálló rész?

Figyelt kérdés
Tehát ahhoz, hogy megértsem a 3. részt, el kell olvasnom az első kettőt ? Vagy mind különálló történet ?
2012. szept. 18. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön is érthető, de én az egész sorozatot olvastam. Hidd el megéri elolvasni az első kettőt is, meg a többi hatot is.
2012. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

OKé, köszi !


Azért kérdem, mert most nincs pénzem megvenni mindet, de a 6. részről sok jót hallottam. Nem mertem belekezdeni, nehogy folytatásos legyen.

2012. szept. 19. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg, jó úgy, hogy gépen olvasni, akkor el tudom neked küldeni, nekem meg van :)
2012. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de gépen olvasom. Már el is olvastam az 1. részt, és tényleg nem bántam meg ! Baromi jó :D
2012. szept. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!