Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ki szűz és ki nem...

Szerintetek ki szűz és ki nem a Szent Johanna Gimibe?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 16:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Virág és Ricsi ?? szerintem ők sem ahogy Cortez sem
2013. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. olvastátok ti a nyolcadik részt?? a nyolcadikban Virág, Reni és Kinga erről beszélnek a lánymosdóban, ott Virág utal rá, hogy ő már nem(juj, tudjátok hogy ti vagytok a legeslegeslegeslegeslegjobb barátnőim, de.izé, nem akarom Ricsit kibeszélni, de vannak olyan dolgok, amiket nektek nem mondok el) ekte tutira lefeküdt, plusz mikor Reni másodszor alszik Corteznél, mikor elmegy az áram náluk, és átmegy Cortezhez..másnap a naplójában leírja, hogy 'ha lenne egy karikás nap az életében akkor a tegnapi határozottan az lenne' 'megpróbálom vörösödés nélkül úgy megfogalmazni a tegnap estét, hogy ha esetleg valakinek a kezébe kerülne a naplóm, akkor ne olvasson semmi olyat ami esetleg nem tartozna rá..' 'Cortezzel vártunk. rám vártunk. és megérte várni'.. ezek mindmind egyértelmű utalások..
2013. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
A 8-ban Már kiderül hogy sem Virág-Ricsi Kinga-Dave és Reni-Cortez nem szüz..... Kingáék párosa Kinga szülinapján vesztik el. Reni és Cortez Még a 8/1-ben Virágékrol meg nem lehet tudni ponosan....... :)
2013. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
zsoltiról is kiderűl a nyolcasban,hogy ő sem az.:)
2013. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Télleg' öt elfelejtettem.. :)
2013. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
100%
Ricsi Viràg màr a 7-Ben sem szüzek. Olvassatok a sorok között!!
2013. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, relax van!:D Amikor mi válaszoltunk, még meg sem jelent a 8.rész, szóval még csak találgattunk.:D Oké, mostmár mi is tudjuk, de azért annyit megtehettek volna, hogy odabiggyesztitek a 'spoiler' szócskát, nem biztos, hogy mindenki olvasta már akkor, a megjelenés után kábé egy héttel.:)
2013. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D

Reni és Cortez, Virág és Ricsi, Kinga és Dave elvesztik a hét-nyolc körül.

Az ások is, Zsolti is.

Szerintem a kockák sem azok már.

2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Sorry: rockereket akartam írni ; D
2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a kérdés még akkor volt amikor szerintem még a 7-es sem volt meg. Reniék a 8-ban, Kingaáék, Zsoltiék dettó, Virág is Ricsi szerintem már a 7-ben is, mikor Virágot megkérdezi a nődoki, hogy milyen a viszonya a barátjával. Az a-sokat Kinga mondja el Reninek, hogy még az egyik nyáron, pár hetes kapcsolat után...
2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!