Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ki szűz és ki nem...

Szerintetek ki szűz és ki nem a Szent Johanna Gimibe?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 16:48
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%
már senki sem szerintem.. de virág már régebb óta nem mert mikor beszélgettek kingával meg renivel erről a dologról akkor virág mondta hogy "Hát, izé... én nem beszélem ki Ricsit..."
2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval. Ricsi és Virág lefeküdtek, és nem mondta el reniéknek.
2013. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Cortez-Reni: már lefeküdtek egymással

Ricsi- Virág: ök is

Kinga- Dave: ök is

a.többit nem tom

2014. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy regi kerdes, de nehogy azthigyjetek mar, hogy Cortez Renivel vesztette el. Vikivel is lefekudt. Olvassatol a sorok kozt. Plusz Laura elmondta, hogy Reno jol gondolja, amit gondolt...mert igen Cortez es Viki lefekudtek. Attol mert Cortez Renibe volt mindig is, lefekutt Vikivel. Eleve Cortez azthitte, hogy Arnoldba szerelmes Reni, mellesleg azt se felejtsuk mar el, hogy Cortez akkor mar 17 eves volt..egy 17 eves FIU!!!..elnezest ha valakinek leromboltam Cortez artatlan imidzset, de ez igy van.

Luv Cortez 😍😙

2015. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

igaz régi kérdés..DE!

szerintem Ricsi és Virág már rég, sőt szerintem a 6-ba se voltak már szüzek... több mint 1 éves járás után lehetetlennek tartom, hogy ne feküdjenek le.. Amikor a nőgyógyásznál volt, akkor meg Virágnak nem esett le, hogy a doki arra utal, mert valami olyat kérdezett, hogy Milyen a kapcsolatod a barátoddal? ( és ezt csak reninek mondta, hogy ezt kérdezte, de lehet bent beszéltek másról is)


Reni és Cortez a 8.-ba feküdtek le mint már mindenki tudja..

Azonban.. Cortez ha nem is Vikivel.. akkor amikor nyaranta kint volt Amerikába nem kizárt. Hiszen 16-17 éves korba kezdenek többnyire a fiúk is jobban érdeklődni a szex iránt.. Lehetetlennek tartom, hogy ne feküdt volna le valakivel. Meg azért Vikivel is sokáig együtt volt azért...Ha nem is szerette.. attól még lefekhetnek egymással. Egy pasi lefekszik érzelmek nélkül is egy lánnyal.. ne istenítsük már Cortezt.. ő is pasiból van


Zsoltiról nem tudni.. de szerintem Edinával lefeküdt valamikor


Rockerek ők sem azok.. asszem volt benne olyan utalás, hogy voltak fesztiválokon ahol csajoztak, meg csajokkal voltak.. És aki tudja milyen egy fesztivál, azt tudja, hogy ott mindenki nyitottabb, merészebb..


Arnoldról nem tudunk meg sokat, hogy ő vele mi van. De kitudja mik történtek Párizsba.

2015. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!