Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék venni magyarországo...

Hol tudnék venni magyarországon olyan könyvet amit koreai ember írt?

Figyelt kérdés

Pl. Van olyn kategória koreában hogy Manhwa ami magyarországon is van nem tud segíteni valaki hogy hol lehet valami ilyesmit vennni? nem muszály manhwának lennie csak az a lényeg hogy koreai legyen.

Ha valaki tud segítsen.



2012. szept. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!! :)

Még jöhetnek válaszok

2012. szept. 26. 21:42
 3/9 anonim válasza:

A manhwa az manga, vagyis kepregeny.

Valoszinu magyar nyelven nem igazan vannak koreai kepregenyek.

Angolul esetleg a neten talalhatsz 1-2ot beloluk, bar az is sokszor japan....

2012. szept. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A manhwa az manga, vagyis kepregeny.

Magyarul valoszinu nincsen koreai kepregeny.

Angolul esetleg a neten talalhatsz, bar az is sokszor japan....

2012. szept. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Rengeteg japán mangát is lefordítanak ilyen mangafanok "házilag".Egy-kettő biztos van magyarul is.
2012. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a manhwa az nem manga. Csak a koreaiak is hasonló stílust találtak ki. a manhwa a manga koreai megfelelője. a rajzok is másmilyenek. Azt is tudom hogy i ennek a manhwának a címe : a vízisten menyasszonya. (interneten találtam a címet.) De nem tudom hol lehet venni. van magyar fordítása is!
2012. szept. 27. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nagyon érdemes körülnézned, rendelni is tudsz! :-) www.vadviragok.hu

Van más koreai manhwa is magyarul!

2013. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó oldal köszönöm!! És nem tudod véletlenül hogy mondjuk az Alexandra könyvesboltokban megvannak-e ezeg a könyvek, képregények amik ezen az oldalon vannak?
2013. jan. 12. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, megvannak, de ezekből vagy nem szereznek be sokat vagy nagyon keresettek, mert amikor én néztem minden részből csak 1 db volt, pl. A vízisten menyasszonyából.
2013. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!