Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » AZ "Ötven árnyalat" trilógia...

AZ "Ötven árnyalat" trilógia megfilmesített változatában ti melyik színésznek adnátok Ana illetve Grey szerepét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Grey: Ian Somerhalder, esetleg Matt Bomer

Ana: Leighton Meester, Ellen Page, Alexis Blendel


Szerintem ők mind jók lennének. :)

2012. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem Grey: Johnny Withworth vagy , vagy Matt Bomer. Ana szerepére én is el tudnám képzelni Leighton Meester-t, vagy Lucy Hale-t :) kíváncsi leszek a filmre, ha lesz :) na meg persze a 3.részre könyvben :)
2012. okt. 4. 19:05
 3/23 anonim ***** válasza:
Hm, megnéztem Johnny W.-t és Lucy Hale-t, szerintem is illenek a képbe. Ha nekem kéne kiválasztanom a szereplőket félő, hogy sosem készülne el a film. :)
2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

nem nézek sorozatokat, ezért nem tudom, ki miben játszik, google-ban kerestem rá ezekre a nevekre.

Ian Somerhalder külsőre tökéletes lenne, valahogy íghy képzeltem el Grey-t. Azok a szemek… 

Matt Bomer is jónak tűnik.

Johnny Withworth viszont a külseje alapján a legkevésbé SEM Christian Grey!!!!

Leighton Meester, Ellen Page: sosem láttam még ezeket a nőket, olyan kis semmitmondóak, pont, mint Ana.

Alexis Bledelnek viszont különleges arca van, ő nem való Ana-nak.

Az első két pasi és az első két nő között döntsön a teheség.


A harmadik rész, mióta lehet tudni, hogy mi lesz benne, sajnos nem tartogat sok meglepetést. 

De azért várom.

2012. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Emberek, azt ne felejtsük el, hogy Christian Grey FEKETE férfi:DD
2012. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Grey: Ian Somerhalder

Ana: Lucy Hale

Tudom, hogy nem színész, de a könyv olvasása közben Grey-t mindig úgy képzeltem el külsőre, mint Michael Bublé... :$:)

2012. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
fekete? :D:D:D
2012. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

megjelent a youtube-on egy video, keressetek rá, fifty shades of grey.

néhány fekete-fehér-jelenet, ryan gosling-gal a főszerepben.

nagyon megijedtem...

aztán elolvastam a hsz-eket, más filmekből vágták össze.

nagyon-nagyon nem való Grey-nek az a pasi!!!

2012. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Ki kell hogy ábrándítsalak, Grey nem fekete. És elmondanád hogy honnan szedted ezt a baromságot?

Szerintem Ian Somerhalder és Alexis Bledel (és nem Blendel, első válaszoló) lennének jók.

2012. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Én Grey-t Robert Pattinson szerepében képzelem el. Rengeteg vonatkoztatást fedeztem fel az Alkonyat könyvekkel párhuzamban.. Van, hogy a párbeszéd is ugyanaz (pl az éttermi jelenet, meg az elején: "Nem bírom már távol tartani magam tőled", meg az alaptörténet: nem kéne együtt lennünk, de egymásba szerettünk - az esetlen nő és a tökéletes férfi, stb)

Ana pedig lehetne Alexis Bledel, szerintem megbírkózna ezzel a szereppel. :)

2012. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!