Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » AZ "Ötven árnyalat" trilógia...

AZ "Ötven árnyalat" trilógia megfilmesített változatában ti melyik színésznek adnátok Ana illetve Grey szerepét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
mmm Robert Pattinson nem lenne jó erre a szerepre, szerintem. Túl fiatalos (mert fiatal is) ahhoz, hogy egy ilyen szerepet eljátsszon. ehhez szerintem egy 30 körüli érett férfi kell, nem egy huszonéves tinisztár... az Alkonyatba jó volt, de ez teljesen más kategória.
2012. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

Ez a szubjektív véleményem, az én fejemben így él Christian. :) Bevallom, szeretem Pattinsont, és nagyon sok hasonlóság van Grey és Edward között.

Amúgy nézd meg a Vizet az elefántnak című filmet, abba kicsit komolyabb, felnőttebb szerepben láthatod Pattinsont, lehet, hogy ezért illik bele nálam a képbe. :)

2012. okt. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Azért vannak párhuzamok az Ötven árnyalata és az Alkonyat között, mert ez eredetileg Twilight-fanfictionnak készült.
2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Én anélkül, hogy utána olvastam volna hogy mely szereplőket akarják a filmbe, egy teljesen olyan faszit képzeltem el míg olvastam mint MATT BOMER... Remélem ő kapja. Nem szeretem, amikor felkapnak egy színészt és akkor beleteszik az összes olyan filmbe ami a felkapása után jelenik meg, ezért nem akarom hogy Ian Somerhalder legyen... neki túl nagy múltja van. Szeretnék elvonatkoztatni tőle ha nézem egy új filmben, de nem tudok mert igen... bevillan a Lost a Vapire Naplók és innentől hitelét veszti...


Szóval Grey: [link] - Matt Bomer


Ana: [link] - Nagyon bájos szerintem, és Anát is pont így képzelném el... tipikus nem felkapott és mindenhol szerepeltetett szépség.

2012. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjátok már azt a Leighton Meestert,az is ilyen tipikus felkapott ,,sztár".
2012. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 KiaraMira ***** válasza:

Grey: Mindenképpen Ian Someerhalder <3

Ana: Lucy Hale-t nagyon szeretem, de szerintem ő túl aranyos és ügyes egy ilyen szerepre.

2013. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

A legtökéletesebb páros Matt Bomer és Alexis Bledel lenne! ó de szseretném öket látni a filmben

Ez pedig eszméltelen jó lett.Jók lennének együtt http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_GPXL..

2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 vinviri ***** válasza:
Én is pont ugyanúgy képzeltem el Christiant, mint Matt Bomer.
2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én nagyjából minden szerepet felosztottam olvasás közben :D Így képzeltem el őket:

Gray: Ian Somerhalder

Ana: Alexis Bledel

Elliott: Chace Crawford vagy Chad Michael Murray (köztük nem tudtam dönteni)

Kate: Lively Blake

Mia: Ashley Greene (lehet, hogy csak azért, mert Mia karaktere nagyon hajaz Alice karakterére a Twilight-ból, de nekem ő ugrott be elsőre)

Ethan: Ashton Kutcher

Mrs. Robinson: Kim Cattrall

2013. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Grey: Henry Cavill [link]


Ana: leighton meester talán


Alexis szerintem semmiképp se, mert ő több, mint 30 éves már, nem úgy néz ki mint 10 éve , a szívek szállodájában :D, meg amúgy se legyen ő szerintem.

2013. febr. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!