Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti nem vettétek észre, hogy a...

Ti nem vettétek észre, hogy a Sötét ötven árnyalatában mennyi hiba van? :@

Figyelt kérdés

Szóval,rengeteg helyen betűk hiányoznak..ilyen pl. konyában->konyhában, teszi hosszá->teszi hozzá.Meg pl. Meg pl : Dr Grey..holott nem is a Christianról van szó hanem az orvos Greene-ről..Csak néztem a szöveget,hogy most miről maradtam le miért ő a dr?


Szóval a tököm tele van ezekkel a bakikkal..mert így annyira nem élvezhető a könyv,mert van egy -két rész ahol előfordul,hogy nem arról ír akiről akart .El vannak néhol írva a nevek.

Ez most megint a Tótisz hibája?Mert akkor megmondom hova mehet.Emberek tömkelege várja a könyv megjelenését,és ekkora orbitális bakik vannak benne..4000Ft

Ahogy hallottam a Szabadságot is ő fogja fordítani.

-A Film készüléssel kapcsolatban tudunk valamit?


2012. okt. 7. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A hiányzó betűket a tördelő ehette meg, ahogyan Greene-t is az változtatta Grey-jé (színváltás :D). A kiadó hibája, nem Tótiszé.
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy kinek a hibája : D.bosszantó!De ezt igy kiadni a kezükből....
2012. okt. 7. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyomdai kivitelezés is kriminális, még egy napja sem volt meg a könyv, a negyedénél jártam, és a fólia minden irányból levált a borítóról.

Nekem is ez jutott eszembe: ilyen munkát 4000 ft-ért adni?????

Alföldi Nyomda, Debrecen.

De igen, a kiadó és a fordító is rendesen elszúrta.

Mind a 3-at Tótisz fordítja sajnos.

2012. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fóliám nekem is levált..:@

Volt egy-két baki a Szürkébe is,de ezt a Sötétet nagyon elrontották..

A Szabadságról már nem is beszélek,hisz szerintem jó ha karácsonykor a kezedbe foghatod előbb nem...

Csak így nem élvezetes...Benne vagy a storyba...teljesen beleéled magadat..nekem katarzis komolyan mondom,várom a folytatást...de nem akarok még több mint egy hónapot várni..

Az időpont úgyis megint kitolódik majd:@

2012. okt. 10. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, honnan rendelted, vagy hol vetted?

Mert ahonnan én rendeltem onnan gyűrötten küldték ki-.-

2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Libribe vettem a könyvet,első nap levált a borító...:/

Azért a Szürke jobb minőség..a táskámba hordtam folyamatosan,és még most is jobb állapotban van,mint ez a "vadiúj"..

2012. okt. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!