Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Natascha Kampusch tortenete...

Natascha Kampusch tortenete tenyleg igaz?

Figyelt kérdés

Ez felmerult bennem es anyukamba ez a kerdes.Tudom, hogy most lesz kritika, hogy szivtelenek vagyunk de.. .Azon gondolkodtam el, hogy Natascha, hogy ilyen ugymond normalis ember?Elolvastam a konyvet is, hat tiszta olyan kifejezesek s szavak voltak benne, mint aki nemtudom hany osztalyt jart ki.Az egy dolog, hogy kesobb irta a konyvet.De nezzetek ra, olyan kiegyensulyozott magatartasa van s beszedje, mint aki nem is elte at ezt.

Mostamsag vannak, akik penzert kepesek eladni magukat, s ilyeneket feltetelezni magukrol, van ra pelda.Nem tortenhetett Natascha Kampusch ugyben ezis?

Ez csak egy 50%os velemeny, nem kell nagy hohot csinalni belole.


2012. okt. 13. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:

"nezzetek ra, olyan kiegyensulyozott magatartasa van s beszedje, mint aki nem is elte at ezt."


Nem mindenki lesz szükségszerűen idegbeteg átélt rossz élmények hatására!

2012. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megiscsak 8 ev, a legfontosabb evek az eletebol.Amikor baratozik, amikor eloszor csokolozik, amikor elvesziti a szuzesseget es ezt megbeszeli az anyukajaval...s a konyv leirta alapjan, hat nem lehetett ott konnyu.
2012. okt. 13. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Valóban nem kell feltétlenül idegbeteggé válni egy ilyen dolog hatására, de azért több, mint gyanús az egész hozzáállása a dologhoz - szinte még meg sem menekült, de egyből nyakig belemászott a médiába, rögtön a pénzszerzési lehetőségek után kajtat(ott), pedig így vagy úgy, de ez akkor is egy súlyos trauma kellett legyen - a minimum, hogy ezek után az ember visszahúzódóbbá válik, nemhogy egyből nekiáll celebkedni...nem 100%-os a sztori, ebben biztos vagyok! Sőt, az se lepne meg, ha kiderülne, az egész egy oltári nagy kamu volt a kezdetektől fogva.
2012. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a tettessel intim kapcsolatba is került, csak ezt nem fejtette ki konkrétan a könyvbe. olyat is olvastam hogy egy őt vizsgáló orvostól megkérdezte, hogy mennyi ideig lehet rábizonyítani egy nőre hogy terhes volt. szóval állítólag gyerek is volt...

ott a kép, ami az egész világot bejárta fehér, a vékony ütött kopott féraláfutásos lábai kilógnak. másrészt azért lehet kiegyensúlyozott és választékos beszédű a könyvben mert biztos kapott a könyvíráshoz segítséget. Ha megnézed azt a youtube-os 3 részre szakatt dokumentumfilmet, ott nem beszél ilyen összefüggően, egy csomó szünetet tart néha 2 szó között... mellesleg ha a tettes nem törte meg, akkor tényleg tudja adni saját magát, büszke rá, hogy ezt túl élte és kiszabadult.

2013. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért is hülyeség a feltételezés, mert bizonyítékok vannak rá 1998-ban az egész világ őt kereste. Vagy szerinted hol volt 8 évig? Aztán meg ott a pince. A könyvet meg nem ő írta, hanem két író volt segítségére, Natascha elmesélte a dolgait, felvették, leírták. Egyébként ahogy már előttem is mondták, ha megnézed az interjúit, bár én nem értek németül, de elég akadozva beszél. Azt meg nem tudhatjuk, hogy kiegyensúlyozott-e, akik találkoztak vele nem ezt mondják, hanem hogy még mindig olyan, mint egy kislány.
2014. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4-es (és ötös): melyik YouTube-videókra gondoltok?
2021. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A könyvben amúgy szerepel, hogy Prikropil tévéműsorokat, (úgy rémlik ilyen Mónika show féléket) felvett neki videóra, így naponta hallgathatott felnőtt embereket, felnőtt dolgokról beszélni. Talán a celebkedés, a tévé világa felé is ez terelte őt.
2022. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!