Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Mark Lawrence -...

Mit gondoltok Mark Lawrence - A tövisek hercege c. könyvről?

Figyelt kérdés

Én most olvasom, és eddig nagyon tetszik, elég letennem, pedig ez az első könyv, aminél így érzek, eddig még csak a kötelezőket sem olvastam végig/el (kivétel a Pál utcai fiúk).

Én úgy gondolom, azért 16 éven felüliek olvassák, elég durva részek vannak benne (pedig csak a 90. oldalon járok.

Megértem a főszereplő érzéseit, és a helyzetet amiben van. Valamiért nagyon megfogott. A fordítás tetszik, mert nem úgy van lefordítva hogy na azt kész. Igen is vannak benne durva szavak és káromkodások, ez tetszik (mármint az, hogy illik a történethez). Mondjuk a hátulján lévő "szépirodalmi igényességgel megírt regény" megnevettetett. Összességében nagyon tetszik, ajánlom azoknak, akik szeretik a durva, de érzésekkel és okkal teli könyveket, akik nem bánják a káromkodást és a vért egy könyvben.

Mellesleg ez az első könyvem, amit saját magam saját pénzemen vettem(eddig nem vettem) és nem bántam, ráadásul az ára sem horrorisztikus .

Biztos megveszem majd a folytatást is :)



2012. okt. 14. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A címe tetszik, de sosem hallottam róla azelőtt. Milyen műfaj?
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fantasy, szeretem az ilyen történetek, bár nem olvasok sok könyvet. Olvasd el, egy nagyon jó könyv :)
2012. nov. 5. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, most sok a kötelező, de majd utánanézek. Köszi.
2012. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha meg van pdfben küldjétek át légyszi. lili1717@citromail.hu

Köszi

2013. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem. Lány vagyok, 15 éves (mondjuk szememben a Darren Shan is valami istenség), és ú meg á. Amúgy is imádok a véres könyveket, amiben van valami akció is, valami, ami több egyszerű gyilkosságnál és ez a történet.. meg kell mondjam, voltak elvárásaim a könyv felé, de mindet túlszárnyalta és be kellett látnom, hogy ISZONYATOSAN jó, és még annál is jobb.

Nyah. Asszem ennyi.

2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsánat: imádom*
2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 homtella válasza:
Én 16 vagyok és most olvastam ki. Szerintem remek könyv :D Bár én mindig is szerettem az ilyeneket. Ki mondja amit gondol és nem burkolódzik valami aranyos kis álcába.
2013. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha meg van a link, akkor azt légyszíves valaki elküldené nekem?

katalepke@citromail.hu

2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!