Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3-as matek érettségivel...

3-as matek érettségivel érdemes megpróbálni a gépészmérnökit? Mondjuk a győrit.

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem (2011), viszont csak 2013 szeptemberétől tudnék csak erre a szakra menni. Tudnátok tapasztalatokat mondani, hogy van-e értelme nekivágni?
2012. okt. 10. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem hogy találsz valami jó szakmát.
2012. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne erőltesd, mert a matekos rész szinte minden tárgynál fontos szerepet kap, nem csak a kifejezetten matek tárgyaknál.
2012. okt. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nee..ne pocsékold az állami féléveid. Ez a szak még az ötös matekosokat is erősen igénybe veszi.
2012. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne foglalkozz az előttem szólókkal...

ha szorgalmas vagy, és akarod, akkor menni fog

max. dupla annyit kell vele foglalkoznod, mint másnak

2012. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát a valódi kérdés az hogy szereted a matekot? el tudsz tölteni napi több órát is vele? Mert az se kizárt hogy az egyetemen végig ötös legyél matekból, de a lényeg hogy gimiben hogy lettél 3-as? hogy leszartad vagy pedig hogy vért izzadtál érte? gondolok itt arra hogy otthon több órát tanultad stb. mert ha az utóbbi akkor sajnos nemet kell hogy mondjak :(
2012. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából csak a házikat csináltam meg sajnos :\ az a baj h kb semmit nem gyakoroltam :S
2012. okt. 11. 18:22
 7/8 fhenrir ***** válasza:
Ha azért lett hármas, mert lusta voltál érettségi előtt, akkor simán belevághatsz, de fontold meg, hogy ott már érdemes lehet tanulni is a siker érdekében :)
2012. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak is 3-as volt a matekérettségije. Gépészmérnöknek tanul kb. heti 15 órát csak a matematikára fordított és elsőre vette az akadályokat, minden zh-ja elsőre sikerült.

Neked is sok szorgalomra lesz szükséged, és akkor biztos sikerülni fog. Ne add fel az álmaidat, tessék harcolni érte!

Sok sikert kívánok.

2013. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!