Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Karácsonnyal kapcsolatos...

Karácsonnyal kapcsolatos kreatív könyvek, regények, ajándéktippes könyvek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pl. olyan regény, ami a karácsonykor játszódik, arról szól vagy megemlítik benne. Olyan kreatív könyvek, amelyek segítségével karácsonyi ajándékokat, karácsonyi dobozokat, díszeket lehet készíteni. És olyan ajándéktippes könyvek, amelyekben mondjuk a tiniknek segítenek eligazodni, hogy milyen ajándékot érdemes venni és eleve ajándékötletek, karácsonyról szóló etikett stb. van benne. Ha nem voltam érthető (monjuk nem írtam vmi érthetően:)..) akkor kérdezzetek:) 14/l

2012. nov. 1. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak karácsonyról szóló könyvet tudok ajánlani, az pedig a Karácsonyi ének. Nagyon szép könyv, ajánlatos az ünnepek alatt olvasni. :)
2012. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Megy a zöld kezecske:)
2012. nov. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!