Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Evermore és Evernight című...

Az Evermore és Evernight című könyvek egymás folytatásai vagy 2 különböző könyv?

Figyelt kérdés
Ha különböző akkor melyiket ajánljátok? Nem sokszor szánom rá magam h könyvet vegyek de most szeretnék és nem tudom h mit. És nagyjából miről szólnak? Mármint csak címszavakban, nem kell spoiler :D
2009. aug. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettő különböző könyv. Mind a kettő romantikus. Nekem az evernight jobban tetszett. fordulatosabb, és én a szereplőit is jobban szeretem. Egyébként az evermore is jó. Az evermore folytatása a blue moon, az evernigthé stargazer. Mindkettő legkésőbb októberben megjelenik magyarul.
2009. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj én nem tudnék választani, hogy melyik jobb. Én mind a kettőt imádom :D Nagyon szuperek. Az Evernight vámpíros, az Evermore a halhatatlanok sorozatba tartozik. Mind a kettő 4 kötetes asszem. Jah és persze különálló könyvek. Az Evermore kicsit pörgősebb. Az Evernight-ban húzzák a cselekményeket majd egy jó időben beleraknak egy nagy csavart. Nekem nagyon tetszett emiatt a könyv :) Sok sikert a választáshoz :P
2009. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két különböző könyv . Én még nem olvastam az Evernightet de az Evermoret igen és nagyon tetszet. Egy lányról szól akinek a pasija egy halhatatlan fiú lessz.
2011. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!