Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha egy új ismerősöd először...

Ha egy új ismerősöd először látogatod meg, akkor megnézed, hogy mennyi könyv található nála?

Figyelt kérdés
Levonsz esetleg valamilyen következtetést?

2012. nov. 9. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, ez alap, imádom a könyveket :)

következtetni lehet az ízlésére, arra, h milyen műfajt szeret, esetleg csak dísznek használja-e a könyveket

bár manapság, az e-book olvasók korában már messzemenő következtetéseket nem lehet levonni

2012. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha és mindig megmosolygom, ha látom, hogy megvan sok olyan könyve, ami nekem is.
2012. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az az első feladatom,hogy megnézzem mennyi könyve van az illetőnek.Nemcsak az érdeklődési köre derülhet ki,hanem az esetleges műveltsége.A könyvek sok olyan információt tartalmaznak amihez más formában ritkán jutsz hozzá. Mi mindenevők vagyunk!
2012. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez alap nálam is, a volt barátom mindig azzal heccelt hogy a könyvtárával izgatott fel mikor először voltam nála :D
2012. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, így találhatok közös témát, megtudhatom, milyen stílust szeret, milyen művelt, de azért messzemenő következtetéseket nem vonok le. (pl ha valakinél látom a Szürke ötven árnyalatát, nem menekülök el visítva a házából, hogy ez egy perverz őrült :P)
2012. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Naná, első hogy az nézem meg :)

A könyv elárulja, milyen a gazdája.

Szerintem a könyvek állapotából, helyéből, stílusából, címéből rengeteget meg lehet tudni egy-egy ismerősünkről. :D

2012. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnézem, de nem vonzok le. Leginkább magamból kiindulva, mert ha valaki az én kis házi "könyvtáramat" megnézné, könnyen azt a következtetést vonhatná le, hogy nem vigyázok a könyveimre, azért olyan kis saláták, amilyenek, pedig nem, csak rengeteget forgatom a kedvenc köteteimet.
2012. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, az első, hogy oda állok a könyvespolc elé és végignézem, de maximum elmondom, hogy melyik könyvet olvastam, hogy tetszett stb. Ha könyvmoly legalább van egy közös témánk.
2012. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!