Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jár itt valaki a miskolci II....

Jár itt valaki a miskolci II. Rákóczi Ferenc Könyvtárba? Könyvkérdés!

Figyelt kérdés

Szóval:

Friss könyvtárhasználó vagyok, még csak párszor voltam ott.


A bestsellereket, azokat a könyveket, amiket most nagyon visznek/gondolok itt az arany- és vöröspöttyösekre, Ward, Cole könyvekre, tehát nem a szépirodalomra/, azokat hol tartják ???

Na, de most komolyan. Otthon a neten mindig megnézem, hogy elérhető-e az a könyv, és ha igen, akkor bemegyek érte. Kiírom mindig a számát meg a betűjét, de sehol nem találom. Sem fent az 1.emeleten sem lent a böngészdében.


Kicsit hülye kérdés, de várom a válaszokat.


2012. nov. 9. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a böngészdében lent, vagy a helyén fent nincs, akkor lehet, hogy éppen valaki már a kezében tartja és majd kiveszi pár perc múlva, vagy a könyvtáros elteszi az ismerősnek, vagy elveszett csak nincs még benne a rendszerben. Én ilyenekre gondolok mindig, ha ezt tapasztalom. És sokszor tapasztaltam az elmúlt 25 évben...De hátha jön valaki, aki konkrét ismeretekkel rendelkezik erről.
2012. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, látja e még ezt valaki, de ebben a könyvtárban a böngészdéből való kölcsönzés hogy működik? A könyvtárostól kell kérni vagy hogy?:D
2016. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!