Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nemsokára 18 éves leszek, és...

Nemsokára 18 éves leszek, és lassan már a második könyvemet fejezem be. Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Szeretném minél jobb "minőségben" kiadni, de nem tudom, hogy ha befejeztem a könyvemet, pontosan mit is csináljak azután. A könyv lektorálását megoldom, azzal nincs gond, de azután rögtön küldhetem is a kiadóknak? Vagy van még valami, amit előtte el kell, hogy intézzek (pl. levédetés,vagy ilyesmi)?

2012. nov. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell levédetni, hiszen egy kiadó nem adja ki más nevén, ha annyira tetszik nekik, akkor megkeresnek és onnantól ők mondják, mi hogyan. Szerintem, ha kész van, átnézted, magad szerint jónak találod, nyugodtan elkezdheted küldözgetni ide-oda. A válaszra (ha lesz) esetleg hónapokat kell várnod, más esetben talán nem is jeleznek vissza. Ez elég hosszadalmas procedúra.

A másik megoldás a saját kiadás, amikor kevés példányszámban a te pénzedből adják ki a könyvedet, és ott még bizonyos esetekben az eladást is neked kell megoldanod.

Mindenesetre sok szerencsét kívánok!

2012. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. nov. 11. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan küldd el kiadóknak, általában inkább az a probléma, hogy oda sem figyelnek rá, ellopni valószínűleg nem fogják. Amikor elküldöd, mentsd el a levelet.


Miről szól a könyved?

2012. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A közeli jövőben játszódik, és a lényege, hogy a ma társadalmi problémái nem megoldódni, hanem mélyülni fognak, melyek így újabb válságokhoz vezetnek. Mindezt tetézi még a globális felmelegedés megállíthatatlanná válása, és az, hogy habár az emberiség kétségbeesve próbál megoldásokat találni, a személyes érdekek sokszor közbeszólnak...
2012. nov. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!