Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Virágról, a...

Emoo96 kérdése:

Mi a véleményetek Virágról, a Szent Johanna Gimiből? Szerintem nagyon aranyos.

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:03
 1/8 anonim válasza:
Szerintem is nagyon aranyos és szerethető. Van egyénisége... :)
2012. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elején vicces volt, aztán bejött a szókincsébe, hogy oki meg köki, onnantól idegesített, és folyton kiröhögtem szegény lányt, már akkor is, ha valami rossz történt vele, az ötödik kötet óta pedig megbékéltem, semleges.

Viszont a Renivel való barátsága nagyon tetszik, aranyos, élethű, tényleg olyan, mint egy igazi jó barát =) (Azt leszámítva, hogy ők nem szapulják egymást. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mi a legjobb barátaimmal mindig leosztjuk egymást, beszólunk és cseszegetjük a másikat, persze csak szeretetből =D Nekem ez az egyetlen momentum hiányzik a kapcsolatukból, néha egy-egy elejtett poén a másik kárára, de azért kibírom =))

2012. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a könyvben is van írva, Virágot nem lehet nem szeretni. Egyszerűen olyan magával ragadó, vicces, aranyos személyisége van.

Ő az egyik olyan szereplő, akin hatalmasakat lehet nevetni. 'Oki' '-antipatikus. - gyógyszerész? ' '- beszéljünk a gráfokról. - giráf? '

Nagyon sokat nevettem ezeken a beszólásain. Nekem is rejtély, hogy jutott el 12.-be.:'DD

És olyan aranyosak Ricsivel.:')

2012. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ijjjj, oan ariii! De télleg néha úúúgy megölelném...Vagy, fúúú az is oan naon cukki, h kiszsiráf! Csak ajj már, sötétke.

A legjobb mondásai: víííí, gyááááá, kiszsiri, ajjj máár.

Szeretnivaló

2012. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
19:37nek, igen ezeken én is röhiztem
2012. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Virágot nem lehet nem szeretni...

ÉN NEM SZERETEM

Mert sötét mint az éjszaka

2013. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én gyûlölöm virágot!! sötét,hülye és az alapmûveltsége a béka segge alatt van ha egyáltalán van ilyene... és mindent megkap amit csak akar! én az 1-2 részig szerettem a 3.-nak meg az elején de a hippi stílust felvette és azt a 3%-ot amit használt az agyábol elvesztette 0,5-re kb.
2013. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IIIIImááááádom!!!!

Ha a műveltségét nem vesszük (Arnold szintjén állok :P)

akkor tök ugyanolyanok vagyunk!(érdeklődés és val'szeg kinézet is)

2014. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!