Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen oldalon tudnák lefordít...

Milyen oldalon tudnák lefordítani az Another c. light novelt, amiből a manga/anime adaptáció is készült?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen oldalt ahol japánról lefordítanák, vmilyen manga/anime fordító oldalt.

Esetleg valaki nem tagja egy ilyennek, vagy nem érdekel vkit a könyv?



2012. nov. 14. 18:16
 1/6 anonim válasza:

Egyébként ha beirod google-ba hogy "Another 1.rész indavideo" kidobja felirattal, de amúgy forditós oldal:

naruto-kun.hu vagy uraharashop.hu regisztrálsz és töltöd. :) Én néztem az anothert, nem rossz, kár hogy rövid.:)

2012. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. vagyok, ha egyre gondolunk..:) akkor ott megtalálod.:)

14 részes vagy valahogy igy...

2012. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az animét én is láttam(inda videon) de az eredeti könyvet szeretném elolvasni amiből az anime/manga is készült.

De sajna csak japàn szövege van, és ezt szeretném ha vhol lefordítanàk. Te az animére gondoltál ha jól vettem ki a szövegből?!

2012. nov. 15. 10:32
 4/6 anonim válasza:
félre értettem a kérdést akkor, azt nem tom:(
2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első, hát ezt tényleg alaposan félreértetted. :D Nem is értem, hogyan...


Amúgy a kérdésre válaszolva:

Sajnos nem tudom hol lehetne lefordíttatni, de talán jó hír, hogy már megjelent angolul is az első kötet (a második júliusban fog). Szerintem sokkal többen tudnak angolul, mint japánul, és talán lenne rá jelentkező. :D De akkor már lehet jobban megérné valamilyen kiadónál érdeklődni, mert azért egy rendes könyvet nem sokan fordítanának le szabadidejükben.

A Yen Press adta kis, ha érdekel. :)

[link]

2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Juj köszi!!! *.*

Majd megpróbálok keresni egy kiadót, vagy fordítós oldalt.

Mondjuk online még nincs fent de talán később.

Kiadòk közül szerinted melyiknél érdemes próbálkozni?

2013. ápr. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!