Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni szerint...

Könyvet szeretnék írni szerintetek mi legyen a címe? Segítség pless! Egy gimiről fog szólni hella a főszereplő egy átlagos lány.

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kicsit mondanál még a könyvről? Mert ez egy kicsit kevés infó.:S Bármit mondhatsz még a könyvről, mit szeret csinálni a lány, milyen a sulija...ilyesmire gondolok.:)

De ha ennyit tudsz csak mondani, akkor valami olyasmi lehetne, hogy: Gimis éveim, meg egyebek.:S :)

2012. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én egy naplószerű könyvre gondoltam az szjg hez hasonló nemtudom ismered-e ? az a lényeg hogy nem akarok másokat utánozni de mint minde ilyen könyvben lesz egy fiú akibe hella beleszeret ő lesz áron ......
2012. nov. 25. 19:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit jelent az a szó, hogy epigon? Ha írnál egy ilyen regényt, az egyértelműen a Szent Johanna Gimi epigonja lenne. Persze semmi közöm hozzá, hogy ki mit ír, de ha meg akarod jelentetni a könyvedet, akkor jobb, ha újító szándék van benned, nem pedig epigonság.
2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is ismerem a SZJG-t, minden részét elolvastam, de ez más téma. Sajnos, egyet kel értenem az előttem szólóval, a Szent Johanna Gimit nem ajánlatos lemásolni, pár perc alatt rájönnek a másolásra. De én még mindig ajánlom a "Gimis éveim és egyebek" címet, de lehet olyan is, mint pl:Hogy éld túl a gimit?:) Sok sikert.:)
2012. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, itt csak én gondolom úgy, hogy előbb legyen kész az a könyv és utána keress neki címet? :)
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem csak te.:) :D Kicsit én is így állok hozzá.:)
2012. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ún. munkacím azért szükséges. Egyfajta mankó a történethez, gondolati vezérfonal.
2012. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolati vezérfonalnak ott a vázlat.
2012. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak én tartom furának hogy úgy akar egy könyvet írni, hogy még a címét se tudja kitalálni magától?
2012. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de ki tudom találni csak segítséget akartam kérni de ha ilyen bunkók vagytok ink ne válaszoljatok
2012. nov. 26. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!