Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik Agatha...

Szerintetek melyik Agatha Christie legjobb illetve legrosszabb könyve?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, sok meg is van. Most babával vagyok itthon, szoptatás közben szépen újra elővettem őket, és sorban olvasom. De amin most rágtam át magam, nem is emlékszem, hogy olvastam, annyira rettenetes volt, mintha nem is ő írta volna. Bűbájos gyilkosok. A legötletesebb pedig a Tíz kicsi néger.
2009. aug. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb a Gyilkosság az Orient expresszen
2009. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Én csak egy könyvet olvastam tőle , emrt anyukám rávett, hogy milyen jó és ez a Bűbájos gyilkosok volt.. szerintem katasztrófa, egyáltalán nem fogott meg
2009. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Tíz kicsi néger

Legrosszabb: olyan nincs :P

2009. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tíz kicsi néger, Ackroyd-gyilkosság, Függöny, Ferde ház a kedvenceim. Ezen kívül az Alibit szeretem nagyon, bár ott elég könnyen rá lehet jönni ki a gyilkos, de a sztori ettől eltekintve nagyon jó


Állítólag az Örök éj is jó nagyon, de azt még nem olvastam.


A Hétvégi gyilkosságot, a Kutya se látta-t, és az Gyilkosság a diákszállónt viszont filmen sokkal jobban szeretem mint könyvben.

2010. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!